SON DAKİKA

İYİ Kİ VARSINIZ!

Bu haber 17 Nisan 2019 - 5:58 'de eklendi ve 922 views kez görüntülendi.

Pendik’te anlamlı buluşma!

Pendik'te anlamlı buluşma!
Koruma altında bulunan çocuklara sahip çıkıp bakım ve sorumluluklarını üstlenen Gönüllü ve Hamiyet aileler, Kaymakam İlhan Ünsal’ında katıldığı programda tecrübelirini paylaştılar.

Pendik kaymakamlığı bünyesinde Kaymakam İlhan Unsal, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İstanbul İl Müdür Yardımcısı Ali Fuat Karaman, Pendik Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ayser Soy ve Tenzile  Erdoğan Çocuk Koordinasyon Merkezi iş birliğiyle Koruyucu, Gönüllü ve Hamiyet Aileler ile bir kahvalti programı gerçekleştirildi.

Pendik Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Ayser Soy, çok anlamlı ve faydalı bir etkinlik olduğuna dikkat çekerek, “Koruma altında bulunan çocuklara sahip çıkıp bakım ve sorumluluklarını üstlenen aileler, birlikte kahvaltı yaparak deneyim ve tecrübelerini dile getirdiler. Sıcak bir aile ortamı içinde gercekleşen kahvaltı programına katılmaktan ve böyle bir organizasyonun yapılmasından mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Startı verilen programin devamı için de egitim seminerleri ve toplantılar düzenlenecektir.”haber kaynagı duyuru gazetesi