SON DAKİKA

Başkan Ahmet Cin Yaşlılara “bir Gün Değil, Her Gün Yanınızdayız” Mesajı Verdi.

Bu haber 04 Ekim 2019 - 6:14 'de eklendi ve 329 views kez görüntülendi.

Başkan Ahmet Cin Yaşlılara “bir Gün Değil, Her Gün Yanınızdayız” Mesajı Verdi.

“1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” münasebetiyle Vefa Kıraathanesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Ahmet Cin “Vefa Kıraathanesini sizlere tahsis ettik. Dünya Yaşlılar Gününüz kutlu olsun. Bir gün değil, her gün yanınızdayız.” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Cin “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” münasebetiyle Vefa Kıraathanesi’ni ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak ve Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil’le birlikte yaşlılarla uzun uzun sohbet eden Başkan Ahmet Cin: “Belediyemizce Vefa Kıraathanesini sizlere tahsis ettik. Dünya Yaşlılar Gününüz kutlu olsun. Bir gün değil, her gün yanınızdayız.” dedi. Sohbetin ardından yaşlılara hediye veren Başkan Ahmet Cin, hatıra fotoğrafı çektirerek ziyaretini sonlandırdı.

“Amcalarını” ziyaret edip önemli mesajlar verdiler

Öte yandan 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde Vefa Kıraathanesini ziyaret edenler arasında Merkez İlkokulu öğrencileri de yer aldı. Öğretmenleri eşliğinde Vefa Kıraathanesi sakinlerinin önce ellerini öperek gül hediye eden öğrenciler, okudukları şiirlerle yaşlılara “Sizlere minnet borçluyuz. Bir gün biz de yaşlanacağız. Sizlerin tecrübelerinden yararlanacağız.” mesajı verdi. Vefa Kıraathanesi yaşlıları ise minik öğrencilere teşekkür ederek onlarla misket ve halka atma oyunu oynadı. Merkez İlkokulu öğrencilerinin anlamlı ziyareti hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.