SON DAKİKA

KİTAP KURTLARI BU FUARDA BULUŞUYOR

Bu haber 17 Ekim 2019 - 4:35 'de eklendi ve 331 views kez görüntülendi.

KİTAP KURTLARI BU FUARDA BULUŞUYOR

Pendikli gençlere kitap sevgisi aşılamak ve kitapseverleri yazarlarla bir araya getirmek amacıyla Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Geleneksel Pendik Kitap Fuarı,  Sahil Meydanı’nda yoğun bir katılımla açıldı.

Pendik Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Pendik Kitap Fuarı, 11 Ekim Cuma günü, sahil meydanında düzenlenen bir törenle açıldı.

AK Parti İstanbul Milletvekilleri Erol Kaya ve Belma Satır, Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, Belediye Başkanı Ahmet Cin ve belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve ilçe protokolünün katılımıyla gerçekleştirilen kitap fuarı açılışına Pendikli kitapseverler ve öğrenciler yoğun bir ilgi gösterdi.

Bu yıl 4. kez düzenlenen ve 80 yayınevinden 80 yazarın buluşacağı fuarda nadir bulunan eski kitapların yer alacağı sahaflar çarşısı da bulunacak. Fuara Mete Yarar, Mustafa Armağan ve Vehbi Vakkasoğlu gibi değerli yazarlar da katılarak okurlarla buluşacak. Pendik Kitap Fuarı 20 Ekim’e kadar ziyaretçilere açık kalacak.

Mete Yarar ülke ve dünya gündemini değerlendirecek

Pendik Kitap Fuarı’na bu yıl aralarında Mustafa Armağan, Vehbi Vakkasoğlu, Osman Koca gibi değerli yazarların da yer aldığı 80 yazar katılacak. Kitapseverlerin yoğun ilgi gösterdiği fuara Mete Yarar bu yıl da katılacak. Mete Yarar, hem kitaplarını imzalayacak hem de söyleşisiyle ülke ve dünya gündemini değerlendirecek.