SON DAKİKA

Şarkılarla Cumhuriyet Coşkusu

Bu haber 11 Kasım 2019 - 21:00 'de eklendi ve 702 views kez görüntülendi.

Şarkılarla Cumhuriyet Coşkusu

Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Bayramı özel konseri düzenledi.
Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun Şef Seda Gökkadar yönetiminde İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde düzenlediği Cumhuriyet Bayramı özel konserine konuk sanatçı olarak Çiğdem Gürdal katıldı.
Konsere Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, kurum müdürleri ve Tuzlalı müzikseverler katıldı. Şef Seda Gökkadar yönetimindeki koro, bir birinden güzel kahramanlık destanlarını anlatan türküleri ve Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdi.
Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun korist ve solistlerin seslendirdikleri eserler dinleyiciler tarafından büyük beğeni aldı.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Şef Seda Gökkadar’a çiçek takdim ederek plaket verdi.
Konserden keyifle ayrılan izleyiciler sanata, sanatçıya ve kültüre yapmış olduğu katkılardan dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etTuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Bayramı özel konseri düzenledi.

Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun Şef Seda Gökkadar yönetiminde İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde düzenlediği Cumhuriyet Bayramı özel konserine konuk sanatçı olarak Çiğdem Gürdal katıldı.Konsere Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, kurum müdürleri ve Tuzlalı müzikseverler katıldı. Şef Seda Gökkadar yönetimindeki koro, birbirinden güzel kahramanlık destanlarını anlatan türküleri ve Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdi. Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun korist ve solistlerin seslendirdikleri eserler dinleyiciler tarafından büyük beğeni aldı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Şef Seda Gökkadar’a çiçek takdim ederek plaket verdi.Konserden keyifle ayrılan izleyiciler sanata, sanatçıya ve kültüre yapmış olduğu katkılardan dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.