SON DAKİKA

ATAKAN YÜCE, AMCASINI SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLADI

Bu haber 10 Mart 2020 - 21:00 'de eklendi ve 615 views kez görüntülendi.

ATAKAN YÜCE, AMCASINI SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLADI

Yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı vefat eden Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce’nin amcası Ömer Yüce (87) ikindi namazına müteakip Ahmet Yesevi Mahallesi’ndeki Mevlana Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Aydıntepe Mezarlığına defnedildi.

Merhum Ömer Yüce’nin cenaze namazına belediye başkan yardımcısı Atakan Yüce ve diğer aile fertleri başta olmak üzere, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve belediye başkan yardımcısı İbrahim Hakkı Aysan, PENTAŞ Müdürü Cihat Aslanoğlu, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve ilçe başkan yardımcısı Müslim Şahin, belediye meclis üyeleri, PESİAD Başkanı Kadir Bayram, PENDEF Başkanı Ramazan Öztürk,iş adamı Murat Kaya, Kızılay Başkanı Nurettin Beşinci, mahalle muhtarları, Tuzlalı iş adamı ve eski meclis üyesi Mehmet Kinsiz ve vatandaşlar katıldı.

Haberde Yenises Gazetesi olarak, başta Atakan Yüce ve ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı, Merhuma ise Allah’tan rahmet diliyoruz. eylesin. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah.

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, şunu diyen bir yazı 'BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ATAKAN YÜCE, AMCASINI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI'