SON DAKİKA

BAŞKAN YAZICI 5 MAAŞ İLE DESTEK OLDU

Bu haber 31 Mart 2020 - 18:23 'de eklendi ve 686 views kez görüntülendi.

BAŞKAN YAZICI 5 MAAŞ İLE DESTEK OLDU
İlçemizde Koronavirüs ile mücadele kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Cumhurbaşkanımız tarafından başlatılıp bir anda ülke geneline yayılan BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM kampanyasına beş maaş destek oldu.
Evde kalarak Koronavirüs ile mücadeleye destek olan vatandaşlarımız, kampanyaya katılımları ile de desteklerini tazelemiş oldular.
Devletimizin tüm imkanları ve milletimizin gönüllü katkılarıyla aralıksız sürdürülen Koronavirüs ile mücadele çalışmalarında Tuzla Belediyesi tüm birimlerini seferber etti. Koronavirüs çalışmaları sahada var gücüyle devam ederken sosyal hayatın aksamaması için alınan tedbirler ile kültür, sanat, eğitim, sağlık, spor gibi birçok alanda sosyal medya ve internet vatandaşlara yeni çözümler sundu.
Tuzla Belediyesi yürüttüğü akıllı şehir ve ortak akılla yürütülen şehir modelini, Koronavirüs ile mücadele kapsamında hızlı bir şekilde vatandaşların hayatın aksamaması adına çözümler haline getirmesiyle vatandaşlardan gelen talepleri karşılamış oldu.
Gerek sahada, gerek sosyal hayatı destekleme adına tüm çalışmaların başından beri takipçisi olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Vatandaşlarımız tarihi anlarda bir araya gelerek her zorluğu aşma duygusunu yaşanan koronavirüs ile mücadele sürecinde de göstermiştir. Her zaman dediğim gibi, hizmet etmekten onur duyduğum halkımız bizlere ilham vermiştir. Bizler sahada alınması gereken tüm tedbirleri alıyoruz. Ayrıca devletimizin verdiği mücadeleye bizlerde destek olmak için katkıda bulunduk. Vatandaşlarımıza destekleri ve anlayışları için teşekkür ediyoruz.” sözleriyle süreç normalleşene kadar koronavirüs ile mücadelenin süreceğini belirtti.
Tuzla Belediyesi aralıksız yürüttüğü çalışmalar ve örnek kampanyalarıyla koronavirüs mücadelesine destek olmaya devam edecek.