SON DAKİKA

Bir Fidan Bin İstanbul Okul Bahçesine

Bu haber 15 Ekim 2019 - 23:04 'de eklendi ve 384 views kez görüntülendi.

Bir Fidan Bin İstanbul Okul Bahçesine

2018 yılında “Ağaçların Adları İstanbul” konulu projeye dahil olan okulumuz Fevzi Türkmen-Şenay Bilir-Cengiz Bayram katılımıyla sertifika ve flama kazanmış. Aynı ekip ilçemiz sınırları içerisinde Lütfi Doğan Anadolu İmam Hatip Kız Lisesi bahçesinde okul müdürleri Muhammed Salih Nişancı ve müdürümüz Selami Çiçek‘in katılımıyla ağaç dikimini gerçekleştirdik.

15-10-2019

Bir Fidan Bin İstanbul

2019 1.Dönem ağaç dikim etkinliğinde; saat: 10.30’da 39 ilçede eş zamanlı olmak üzere “Bir Fidan Bin İstanbul” etkinliği kapsamında okulumuz Pendik mesleki eğitim merkezi idareci, öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte fidan dikimini gerçekleştirdik.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Emri

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün “Okul Müdürlüklerinizce, belirtilen tarihte yapılacak etkinliğin mahalli ve yerel olanaklardan da yararlanmak suretiyle okul müdürlüğünüzce belirleyeceğiniz uygun alanlarda (okul bahçeleri, hatıra ormanı, parklar vb.) gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. ” emri gereği.

Okul Bahçesine

15-10-2019

2018 yılında “Ağaçların Adları İstanbul” konulu projeye dahil olan okulumuz Fevzi Türkmen-Şenay Bilir-Cengiz Bayram katılımıyla sertifika ve bayrak kazanmış. Aynı ekip ilçemiz sınırları içerisinde Lütfi Doğan Anadolu İmam Hatip Anadolu Kız Lisesi bahçesinde okul müdürleri Muhammed Salih Nişancı ve müdürümüz Selami Çiçekin katılımıyla ağaç dikimini gerçekleştirdik.

Okuldaki ağaçların bakımı

Müdür Selami Çiçek ve Müdür yardımcısı Fevzi Türkmen, öğrencilere aynı ekibin Fatih Aktaş, Şenay Bilir ve Cengiz Bayram beyin katılımıyla okul bahçesinin düzenlenmesi ağaçların bakımının gerçekleştirilmesiyle ilgilenip okula yeni kayıt olan öğrencilerimizin bilinçlendirilmesinin sağlanacağını belirtti.

15-10-2019