SON DAKİKA

CORONA VİRİSÜNE KARŞI TEMİZ PAZARLAR

Bu haber 18 Mart 2020 - 10:29 'de eklendi ve 325 views kez görüntülendi.
CORONA VİRİSÜNE KARŞI TEMİZ PAZARLAR
Tüm dünyayı saran CORONA Virisüne karşı farkındalık oluşturmayı amaçlayan Kartal Umum Seyyar Pazarcılar Odası, Pendikli Pazarcılarla birlikte, sahildeki Cumartesi Pazarı’nda, müşterilerini kolonya ile karşılayarak, Pazarlarımız Temiz mesajı vererek, “Pazarlarımız en güvenli mekanlarımızdır. Tüm müşterilerimiz semt pazarlarımıza korkususca gelebilirler.” İfadesinde bulundular.
CORONA Virisüne karşı farkındalık oluşturmak isteyen Kartal Umum Seyyar Pazarcılar Odası, oda başkanı Mete Boyraz başkanlığında Pendik sahilindeki Cumartesi Pazarı’nda, “TEMİZ PAZARLAR” etkinliği düzenledi.
Sabahın erken saatlerinde bereket duasıyla açılan pazarda, Pazarcılar Odası Başkanı Mete Boyraz ve beraberindeki oda yetkilileri, pazara gelenmüşterilerini kolonya ikramıyla karşıladı.
Pazara gelen müşterilerin de memnuniyetle karşıladığı etkinlikte, pazarcı esnafı ve müşterilerine gün boyunca kolonya ikramında bulunulacak
Konuyla ilgili bilgi veren Kartal Umum Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Mete Boyraz ve görüşlerini aldığımız Pendikli pazarcı esnafları, “Halkımız hiçbir tereddüt yaşamadan semt pazarlarımıza güvenle gelebilirler. Çünkü pazarlarımız her türlü temizliğin ve dezenfekte işlemlerinin eksiksiz yapıldığı en güvenli mekanlarımızdır. Tüm müşterilerimiz semt pazarlarımıza korkususca gelip, alış verişlerini güvenle yapabilirler.” İfadesinde bulundular.