SON DAKİKA

Gazeteci Fahrettin Uysal Kızını Evlendirdi

Bu haber 07 Ekim 2019 - 9:12 'de eklendi ve 532 views kez görüntülendi.

Gazeteci Fahrettin Uysal Kızını Evlendirdi

Yenises Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fahrettin Uysal’ın kızı Ruhşen Uysal, yoğun bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleşen bir düğün merasimiyle Şevket Olgun’la dünya evine girdi.

Gazeteci Fahre  ttin Uysal’ın kızı Ruhşen Uysal, Ataşehir Hayal Düğün Salonu’nda yoğun bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleşen  düğün merasimiyle Şevket Olgun’la evlendi.

Dünya evine giren Ruhşen ve Şevket çiftinin 28 Eylül akşamı gerçekleşen düğün merasimine, her iki ailenin akrabaları ile dost ve sevenlerinin yanı sıra Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce, Belediye Basın Yayın Müdürü Cem Koçdemir, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, PENDEF Başkanı eski Pendik Belediye Başkan Yadımcısı Av. Ramazan Öztürk, Şafaklar İndirim Marketleri Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Kontuk, MHP Kartal Eski İlçe Başkanı ve Milletvekili Adayı Şenol Yondemir, Duyuru Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ümit Kahyaoğlu, Pendik Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Metin Yazıcı, Anadolu Kent Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Güler, Yerel Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kubilay Öztürk ve Muhabiri M. Nazım Telli, Gerçek Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sedat Savaş, Gayrimenkul Sigorta Hasar Danışmanı Mustafa Dilmen katıldı.

 

Uysal ve Olgun aileleri adına duygularını ifade eden Fahrettin Uysal ve Recep Olgun, “Bu mutlu günümüzde katılımlarıyla bizleri onurlandıran tüm akrabalarımız ve gönül dostlarımız ile birlikte gönderdikleri tebrik mesajlarıyla ve çelenkleriyle mutluluğumuza ortak olan saygıdeğer belediye başkanlarımıza, meslek odaları başkanlarımıza, iş adamlarımıza ve tüm sevenlerimize katılımları ve katkılarından dolayı Uysal ve Olgun aileleri adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.” şeklinde konuştular.