SON DAKİKA

Sapanbağları’nda İyilik Hareketi

Bu haber 12 Mayıs 2020 - 21:07 'de eklendi ve 394 views kez görüntülendi.

Sapanbağları’nda iyilik hareketi

Sapanbağları Mahalle Muhtarlığı’nın öncülüğünde Hayırsever iş adamlarının destekleriyle bölgedeki ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapıldı.

Sapanbağları Mahalle muhtarlığı Ramazan ayının ilk haftasında başlattığı yardımları devam ettiriyor. İlk etapta mahalledeki ihtiyaç sahiplerine 150 TL tutarında alışveriş çeki takdim edildi. Akabinde 200 adet erzak kolisi verildi. Ramazan Ayının ikinci haftasında ise 280 erzak kolisi daha ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

iuf.jpg

Sapanbağları Mahalle Muhtarı Suat Dağ, yardımları hayırsever işadamlarının infaklarıyla gerçekleştirdiklerini ifade ederek, ” Covid-19 salgını dolayısıyla muhtarlığımız yardım kampanyası başlattı. Hayırsever insanlarımız kampanyamıza destek oldular ve alışveriş çeki ile birlikte erzak kolilerimizi ihtiyaç sahibi halkımıza ulaştırdık. Yardımlarımız Ramazan ayının sonuna kadar devam edecek. Bu manada yardımcı olmak isteyen hayırseverler muhtarlığımız la iletişime geçebilirler. Yardımların evlere kadar ulaştırılmasında, hazırlanmasında emeği geçen tüm azalarıma ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Rabb’im hepsinden razı olsun.”diye konuştu.