SON DAKİKA

Şifa Hastanesi Yaşama Umut Oldu

Bu haber 25 Ekim 2019 - 8:18 'de eklendi ve 524 views kez görüntülendi.

Şifa Hastanesi Yaşama Umut Oldu

Pendik Şifa hastanesi Barış Pınarı Harekatı’na katılan Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla, Türk Kızılayı ile işbirliği yaparak kan bağışı kampanyası düzenledi.

Pendik Şifa Hastanesi Barış Pınar’ı harekâtına katılan Mehmetçiklerimize destek amacıyla kendi bünyesindeki binasında kan bağışı kampanyası düzenledi Pendik Şifa Hastanesi personeli sabahın erken saatlerinde başlayan kan almaya büyük ilgi vardı.

Pendik Kızılay Başkanı Nurettin Beşinci Biz Köprüyüz

Pendik Kızılay başkanı Nurettin Beşinci destek verdi başkan Nurettin Beşinci Kendisi de 1 ünite kan vererek Barış Pınar’ı harekâtına kan vererek mehmetçiklerimize destek oldu. Pendik Kızılay Başkanı Nurettin Beşinci yaptığı açıklamada Biz Kızılay olarak Türkiye genelinde alınan yardımları dünya yayan bir köprüyüz vatandaşlarımızdan halkımızdan devletimizden aldığımız yardımları ulaştırıyoruz şimdi burada olduğu gibi Pendik Şifa Hastanesi personelin yaptığı kan bağışında Barış Pınar’ı harekâtına katkıda bulunan Şifa Hastanesi personeline teşekkür ediyorum dedi.

Pendik Şifa Hastanesi yönetim kurulu Başkanı Süleyman Yılmaz yaptığı açıklamada Pendik Kızılay Başkanı Nurettin Beşinciye ve sabah erken saatlerinde gelip akşama kadar işlerini özenle yapan Kızılay kan bankası personeline ve hastanede bulunan Doktorlarıma ve personelime teşekkür ediyorum dedi.

Şifa Hastanesi Baş Hekimi Fırat Atak

Ülkemizin ve milletimizin oldukça sıkıntılı bir dönemden geçtiği, Ordumuzun Barış Pınarı Harekatı nedeniyle seferde olduğu ve bizlerin desteğini beklediğinin bilincindeyiz. Kahraman Mehmetçiğimize başarılar diliyor, hiç bir askerimizin ve vatandaşımızın ayağına taş değmemesini umut ediyoruz.