SON DAKİKA

TÜRK MÜHENDİSLİĞİNİN BAŞARISI

Bu haber 30 Mart 2020 - 20:18 'de eklendi ve 1.143 views kez görüntülendi.

TÜRK MÜHENDİSLİĞİNİN BAŞARISI

FİTCARE SAÇ BAKIM LOSYONU, %100 Türk Malı olup,  Türk Mühendislerinin gurur veren başarısıdır. Güzel ülkemizin ve coğrafyamızın bize sunduğu bitkilerin mucizesidir. 2011 yılında başlayan, TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Bölgesin (MARTEK) Marmara Teknokent’te yapılan AR-GE çalışması ile geliştirilen bir üründür. FİTCARE LOSYON içeriğinde; AA formülasyonu, 49 çeşit uçucu yağ ve özel aktiflerin yanı sıra saç ve baş ders üzerinde son derece olumlu etkilere sahip bir çok bitkisel ekstralar, vitaminler ve mineraller vardır.

Fitcare Losyon, Saç ve baş dersinin besin ihtyacını karşılar. Çevresel etkilerine karşı saç köklerni korur ve besler. Saçın nem kaybını önler. Saç üretminden sorumlu hücreler uyarıp onları besler ve yeni saç oluşumunu arttırmaya yardımcı olur. Saç köklerinin beslenmesini, korunmasını ve arındırılmasını amaçlayan bitkisel ekstralar, suda çözülebilen 49 adet bitkisel yağlar, vitaminler ve AA formülü içeren özel bir bitkisel komplekstir. Saç dersini canlandırır ve cildi yatıştırır. Saç elektiriklenmesini engeller. Bayan ve erkeklerde saç dökülmesini durdurur. Yeniden saç oluşumunu hızlandırır.

137 BİN MÜŞTERİ %100 BAŞARI

Fitcare Saç Bakım Losyonu 2018 yılında satışı sunulmuştur. Türkiye’de 143 Çözüm Ortağımız, 52 Ülke’deki bayilerimizle 1,5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 137 bin müşteriye Fitcare ürünlerini ulaştırdık. Fitcare Müşterilerinde %100 gibi olağanüstü bir başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ” Dökülen Saçlarınız Kaderiniz Değildir” sloganı başlayan bu başarı öyküsünde bayan ve erkekler için dökülen saçların geriye dönüşümü sağlanmıştır. Fitcare Saç Bakım Losyonu Bayan ve Erkeklerde saç, sakal ve kaş için kullanılmaktadir.

 FİTCARE TANITIM & SATIŞ OFİSİ
Kordonboyu, Ankara Cd. No:147  S2 Kule Kat:24/304

İST Marina Kartal,  İSTANBUL – TÜRKİYE
Ofis: +90 216 519 5560 WhatshApp: +90 532 276 7125

https://www.fitcare-ilac.com/

 TÜBİTAK & MARTEK (Marmara Teknokent)

TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi, Teknoloji Geliştirme Bölgesi

(MARTEK) Marmara Teknokent

Gebze,  KOCAELİ – TÜRKİYE

https://www.fitcare-ilac.com/