reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

18.ULUSLARARASI GELENEKSEL SANATÇILAR BULUŞMASI PENDİK’TE AÇILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
18.ULUSLARARASI GELENEKSEL SANATÇILAR BULUŞMASI PENDİK’TE AÇILDI
reklam

Pendik Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 18. kez düzenlenen Uluslararası Geleneksel Sanatçılar Buluşması Pendik Sahil Meydanı’nda düzenlenen açılış töreni ile başladı.

Pendik Belediye Başkanlığı 18. Uluslararası Geleneksel Sanatçılar Buluşmasına ev sahipliği yaptı. Pendik Sahil Meydanı’nda açılışı yapılan Geleneksel Sanatçılar Buluşması’na bu yıl 50 yerli ve 8 yabancı olmak üzere 12 sanatçı katılım sağladı. Sahil Meydanı’nda kurulan stantlarda oyuncak bebekten cam sanatı ahşap oyma ebru ve çok sayıda el işçiliği sergileniyor. 

Açılış törenine; Pendik  Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce, Hakan Öğütçü, AK Parti Pendik Kadın Kolları Başkanı Şaduman Şeker, AK Parti Pendik Belediye Meclis Üyeleri, PENDEF Başkanı Murat Çevik ,Batı Mahallesi Muhtarı Hülya Büyüktopçu, STK mensupları ile organizsyonda emeği geçen Öğretmenler yer aldı

Açılışta  kısa bir konuşma yapan Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce kadim değerlerin yaşatılmasına yönelik Pendik Belediyesi olarak geleneksel el sanatlarının ön plana çıkartılması için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

reklam

YORUM YAP