reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü PatiFest’le Kutlandı

Yayınlanma Tarihi : Google News
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü PatiFest’le Kutlandı
reklam

Pendik Belediyesi, PatiFest’le patili dostlarını ağırladı. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde düzenlenen festivalde yarışmalar, köpek showları, eğlenceler ve sahiplendirme yapıldı. Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Hayvanseverlik özel bir duygudur. Çocuklarımızın hayvan sevgisini artırmak için bu festivalde toplandık.” dedi.

Pendik Belediyesi hayvanseverleri ve patili dostları PatiFest’le buluşturdu. İnsanın dostu kedi ve köpekler PatiFest’e gelerek hem marifetlerini gösterdi hem de alanda çocuklarla oynadı. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Neşeli Patiler Köpek Eğitim Parkı’nda gerçekleştirilen PatiFest’te köpek showları, köpek eğitimi, gün boyu müzikli eğlence ve köpek sahiplendirme yapıldı. Festivale katılan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin konuşmasında “Hayvanseverlik özel bir duygudur. Toplumumuzda yaşayan bu canlıların bizlere emanet olduğunu bilmeliyiz. Bugün birçok hayvansever kardeşimiz ve çocuklarımız burada. Özellikle çocuklarımızın hayvan sevgisini artırmak için bu festivalde toplandık diyebiliriz. Buradaki faaliyetlerimize çevremizi de rahatsız etmeden kontrollü şekilde devam etmek amacımız.” ifadelerinde bulundu.

Çocuklar alanda can dostlarıyla oynadı

Köpek Show’da sahne alan köpekler komutları algılayarak izleyenlere şaşırtıcı anlar yaşattı. Alanda ayrıca ücretsiz kısa köpek eğitimleri de verildi. Festivalde en güzel köpek, en yetenekli büyük ırk ve küçük ırk yarışmaları da yapılarak yarışmada ilk 3’e giren dostlara hediyeler verildi. PatiFest’e gelen çocuklar da unutulmadı. Çocukların güvenle oyun oynayabileceği bir park inşa edildi. Küçükler patili dostlarla doyasıya koşarak eğlenceli vakit geçirdi.

reklam

YORUM YAP