reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei Belediyelerinden Ödüllü Tesise Yoğun İlgi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei Belediyelerinden Ödüllü Tesise Yoğun İlgi
reklam

Pendik Belediyesi uygulama ve tesisleriyle yabancı belediyelerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei Belediye Başkanları Pendik’e gelerek Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’den yatırım ve projeler hakkında bilgi aldı.

Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei Belediye Başkanları, Pendik Belediyesini ziyaret etti. Bulgaristan Madan Belediye Başkanı Fahri Molaisenov ile bir araya gelen Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ilçedeki proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Pendik’te yapılan iyi uygulama çalışmalarını yerinde incelemek, kardeş şehir ilişkilerini geliştirmek ve ortak projeler yürütmek amacıyla gerçekleştirilen ziyarette ilçedeki tesisler gezildi. Ziyaret programı hediye takdimiyle sona erdi.

Ödüllü Atık Ayrıştırma Tesisine yoğun ilgi

Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei Belediyelerinden gelen heyetler ilçe genelindeki tesisleri de gezdi. Türkiye’nin ilk tam Otomatik Ambalaj Atıkları Ayrıştırma Tesisi’ni gezen heyet, geri dönüşüm ve atık ayrıştırmada Pendik Belediyesini ve çabalarını takdir etti. Kardeş Şehir Madan ve Çingeltei Belediyelerinden gelen heyet, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından “Sıfır Atık” ödülü alan Ambalaj Atıkları Ayrıştırma Tesisi’ni gezerek Pendik Belediyesinin çevre çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

reklam

YORUM YAP