reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.281,92 0.519
reklam
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
16:00
Gürcistan Gürcistan
16:00
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
19:00
Türkiye Türkiye
19:00
Portekiz Portekiz
22:00
Belçika Belçika
22:00
Romanya Romanya
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
03:00
CD Mineros de Zacatecas CD Mineros de Zacatecas
1 : 2
CF Pachucha CF Pachucha
05:45
Cruz Azul Cruz Azul
7 : 8
Guadalajara Chivas Guadalajara Chivas
10:30
SFC Etar Veliko Tarnovo SFC Etar Veliko Tarnovo
10:30
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
11:00
Paksi SE Paksi SE
11:00
Budaorsi SC Budaorsi SC
11:00
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
2 : 0
PFC Belasitsa Petrich PFC Belasitsa Petrich
11:00
FC Dinamo Bucuresti 1948 FC Dinamo Bucuresti 1948
1 : 1
Fc Unirea 2004 Slobozia Fc Unirea 2004 Slobozia
11:30
SK Petrin Plzen SK Petrin Plzen
11:30
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
11:30
FK Teplice FK Teplice
1 : 0
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
11:30
Tj Sokol Pohorelice Tj Sokol Pohorelice
0 : 5
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
11:30
SK Lisen SK Lisen
0 : 0
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
11:30
FK Humenne FK Humenne
1 : 0
FK Kosice FK Kosice
11:30
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
3 : 2
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
11:30
FK Spartak Subotica FK Spartak Subotica
11:30
FK Tekstilac Odzaci FK Tekstilac Odzaci
12:00
Polonia Bytom Polonia Bytom
1 : 1
GKS Piast Gliwice GKS Piast Gliwice
12:00
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
12:00
SFC Opava SFC Opava
12:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
12:00
Brabrand IF Brabrand IF
12:00
Nyiregyhaza Spartacus FC Nyiregyhaza Spartacus FC
5 : 0
Cigand SE Cigand SE
12:00
FC Zurich FC Zurich
12:00
FC Wil 1900 FC Wil 1900
12:00
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
2 : 0
MFK Chrudim MFK Chrudim
12:00
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
12:00
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
12:00
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
3 : 0
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
12:30
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
0 : 0
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
12:30
Heimstetten Heimstetten
2 : 1
VFB Hallbergmoos VFB Hallbergmoos
13:00
Widzew Lodz Widzew Lodz
1 : 0
GKS Katowice GKS Katowice
13:00
MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice
0 : 0
Kotwica Kolobrzeg Kotwica Kolobrzeg
14:00
FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen
14:00
FC St Gallen 1879 FC St Gallen 1879
14:00
Bochum (A) Bochum (A)
14:00
1. FC Cologne II 1. FC Cologne II
14:00
Gresford Athletic Gresford Athletic
14:00
Llanrwst United Llanrwst United
15:00
RKS Rakow Czestochowa RKS Rakow Czestochowa
15:00
Miedz Legnica Miedz Legnica
15:00
DJK Fortuna Dilkrath DJK Fortuna Dilkrath
15:00
Borussia Monchengladbach II Borussia Monchengladbach II
15:00
Korona Kielce Korona Kielce
15:00
Motor Lublin Motor Lublin
15:00
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
15:00
PFK Beroe Stara Zagora PFK Beroe Stara Zagora
15:00
Blau-Weiss Lohne Blau-Weiss Lohne
15:00
Vorsfelde Vorsfelde
15:00
FC Vaduz FC Vaduz
15:00
SC Kriens SC Kriens
15:00
FSV Gruna-Mittelbach FSV Gruna-Mittelbach
15:00
FSV Zwickau FSV Zwickau
16:00
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
16:00
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
16:00
Stranraer Stranraer
16:00
Larne FC Larne FC
16:00
Brechin City FC Brechin City FC
16:00
Dundee United Dundee United
16:00
SV Rothenstein SV Rothenstein
16:00
Jena Jena
16:30
Pwllhelli FC Pwllhelli FC
16:30
Bala Town FC Bala Town FC
16:30
Mold Alexandra FC Mold Alexandra FC
16:30
Conwy Borough Conwy Borough
17:00
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
17:00
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
17:00
FC Nenzing FC Nenzing
17:00
SCR Altach SCR Altach
17:00
Livingston FC Livingston FC
17:00
Alloa Athletic FC Alloa Athletic FC
17:00
Pause United FC Pause United FC
17:00
Longridge Town Longridge Town
17:00
FC Oberndorf FC Oberndorf
17:00
Offenbacher FC Kickers 1901 Offenbacher FC Kickers 1901
17:00
Lausanne-Sport Lausanne-Sport
17:00
FC Stade Ouchy FC Stade Ouchy
17:00
Unterhaching Unterhaching
17:00
SC Reisbach SC Reisbach
17:00
Tylko Lechia Gdansk Tylko Lechia Gdansk
17:00
KS Lechia Gdansk KS Lechia Gdansk
17:00
Crusaders FC Crusaders FC
17:00
Derry City Derry City
17:00
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
17:00
Vilzing Vilzing
18:00
NK Domzale NK Domzale
18:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
18:00
VV Zepperen-Brustem VV Zepperen-Brustem
18:00
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
18:00
KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
18:00
FCV Dender EH FCV Dender EH
18:00
SV Donau SV Donau
18:00
First Vienna First Vienna
18:00
GFK Tikvesh 1930 GFK Tikvesh 1930
18:00
FC Ballkani FC Ballkani
18:00
NK Maribor NK Maribor
18:00
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
18:00
Belgrade Belgrade
18:00
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
18:00
Ferencvarosi Budapest Ferencvarosi Budapest
18:00
Nafta 1903 Lendava Nafta 1903 Lendava
18:30
HFC Falke HFC Falke
18:30
City Of Liverpool City Of Liverpool
18:30
Dynamo Diviaky Dynamo Diviaky
18:30
FK Zeleziarne Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova
18:30
PFC Levski Sofya PFC Levski Sofya
18:30
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
19:00
Rkvv Stevo Rkvv Stevo
19:00
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
19:00
SV Alemannia Haibach SV Alemannia Haibach
19:00
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
19:00
FC Deisenhofen FC Deisenhofen
19:00
TSV 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim
19:00
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
19:00
FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
19:00
FK Vojvodina Novi Sad FK Vojvodina Novi Sad
19:00
FK Spartak Subotica FK Spartak Subotica
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America
03:00
Peru Peru
0 : 0
Şili Şili
İspanya - Primera Federacion
21:30
Gimnastic Gimnastic
21:30
Malaga Malaga
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
13:00
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
13:00
FC Lada-Tolyatti FC Lada-Tolyatti
15:00
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
15:00
FC Volna Nizhny Novgorod FC Volna Nizhny Novgorod
16:00
Amkar Perm Amkar Perm
16:00
FK Akron-2 Tolyatti FK Akron-2 Tolyatti
18:00
FC Nizhniy Novgorod-2 FC Nizhniy Novgorod-2
18:00
FC Orenburg-2 FC Orenburg-2
18:00
Rubin-2 Kazan Rubin-2 Kazan
18:00
Dinamo Kirov Dinamo Kirov
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
11:00
Zvezda-2005 Perm Zvezda-2005 Perm
11:00
Zhfk Krylya Sovetov Samara Zhfk Krylya Sovetov Samara
16:00
Ryazan VDV Ryazan VDV
16:00
ZHFK Yenisey Krasnoyarsk ZHFK Yenisey Krasnoyarsk
ABD - ABD NPSL
01:00
Erie Commodores FC Erie Commodores FC
7 : 1
Southern Indiana Guardians FC Southern Indiana Guardians FC
02:00
Greater Lowell Rough Diamonds Greater Lowell Rough Diamonds
1 : 8
Virginia Dream FC Virginia Dream FC
03:00
Des Moines United FC Des Moines United FC
03:00
Kansas City Sol Kansas City Sol
03:00
Ehtar Belleville FC Ehtar Belleville FC
03:00
CA Saint Louis CA Saint Louis
ABD - MLS Next Pro
02:00
Columbus Crew 2 Columbus Crew 2
1 : 1
Chicago Fire FC II Chicago Fire FC II
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
03:00
Orlando Pride Orlando Pride
6 : 0
Utah Royals FC Utah Royals FC
ABD - USL Lig 2
00:55
Pathfinder FC New York Pathfinder FC New York
0 : 4
Seacoast United Phantoms Seacoast United Phantoms
02:00
Lansing City Football Lansing City Football
1 : 1
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
02:00
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
3 : 0
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
02:00
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
6 : 1
Boston City FC Boston City FC
03:00
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
4 : 0
Minneapolis City SC Usl2 Minneapolis City SC Usl2
03:30
Brazos Valley Cavalry FC Brazos Valley Cavalry FC
03:30
AC Houston Sur AC Houston Sur
04:00
Utah United Utah United
04:00
Flatirons Rush SC Flatirons Rush SC
05:00
Midlakes United Midlakes United
05:00
Lane United FC Lane United FC
05:00
United Pdx United Pdx
05:00
Ballard FC Ballard FC
05:00
FC Tucson FC Tucson
05:00
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
05:30
Almaden FC Almaden FC
05:30
Davis Legacy Davis Legacy
23:00
Blackwatch Rush Blackwatch Rush
23:00
Boston Bolts Boston Bolts
23:00
Black Rock FC Black Rock FC
23:00
AC Connecticut AC Connecticut
ABD - USL Şampiyonası
02:30
Hartford Athletic Hartford Athletic
0 : 1
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
ABD - USL W Ligi
01:00
Florida Elite Soccer Academy Florida Elite Soccer Academy
01:00
Brevard SC Riptide Brevard SC Riptide
01:00
North Carolina Courage U23 North Carolina Courage U23
1 : 0
Carolina Uslw League Carolina Uslw League
02:00
Michiana FC Michiana FC
02:00
Flint City AFC Flint City AFC
02:00
Kings Hammer FC Kings Hammer FC
1 : 1
Indy Eleven Indy Eleven
02:00
Lexington SC Lexington SC
2 : 2
Racing Louisville FC Academy Racing Louisville FC Academy
02:00
Richmond Uslw League Richmond Uslw League
2 : 0
Eagle FC Eagle FC
03:00
River Light FC River Light FC
3 : 1
Rochester FC Rochester FC
05:00
Tacoma Galaxy Tacoma Galaxy
05:00
Capital FC Atletica Capital FC Atletica
21:00
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
21:00
AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
21:00
Palm City Americanas Palm City Americanas
21:00
Tampa Bay United Tampa Bay United
23:00
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
23:00
Wake FC Wake FC
23:00
Detroit City FC Detroit City FC
23:00
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
23:00
Minnesota Aurora Minnesota Aurora
23:00
Chicago City Chicago City
23:30
Westchester Flames Westchester Flames
23:30
AC Connecticut AC Connecticut
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
Rosario Central Rosario Central
21:00
Racing Club Racing Club
Arjantin - Primera B
19:00
Club Comunicaciones Club Comunicaciones
19:00
CA Excursionistas CA Excursionistas
21:00
CA Argentino de Quilmes CA Argentino de Quilmes
21:00
CSD Merlo CSD Merlo
21:00
CD Armenio CD Armenio
21:00
Sacachispas FC Sacachispas FC
21:00
CSD Liniers CSD Liniers
21:00
CA Acassuso CA Acassuso
21:00
Argentino de Merlo Argentino de Merlo
21:00
CSD San Martin CSD San Martin
21:00
CS Italiano CS Italiano
21:00
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
21:00
CA Villa San Carlos CA Villa San Carlos
21:00
CA Colegiales CA Colegiales
21:00
CSD Flandria CSD Flandria
21:00
CS Dock Sud CS Dock Sud
Arjantin - Primera C
22:00
Club Mercedes Club Mercedes
22:00
CA Victoriano Arenas CA Victoriano Arenas
Arjantin - Primera Nacional
21:00
CA San Miguel CA San Miguel
21:00
CA Talleres de Remedios CA Talleres de Remedios
21:00
CSD Tristan Suarez CSD Tristan Suarez
21:00
CA All Boys CA All Boys
21:00
CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
21:00
Deportivo Moron Deportivo Moron
21:00
Club Almagro Club Almagro
21:00
Nueva Chicago Nueva Chicago
21:00
CA Defensores de Belgrano CA Defensores de Belgrano
21:00
Gimnasia y Esgrima Mendoza Gimnasia y Esgrima Mendoza
21:00
Deportivo Madryn Deportivo Madryn
21:00
Estudiantes Rio Cuarto Estudiantes Rio Cuarto
21:15
Club Atletico Temperley Club Atletico Temperley
21:15
Quilmes Atletico Club Quilmes Atletico Club
Arjantin - Torneo Federal A
21:00
CA Ferro Carril Oeste General Pico CA Ferro Carril Oeste General Pico
21:00
Ciudad de Bolivar Ciudad de Bolivar
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
Cooma Tigers Cooma Tigers
08:00
Monaro Panthers FC Monaro Panthers FC
08:00
O'Connor Knights FC O'Connor Knights FC
08:00
Canberra Croatia FC Canberra Croatia FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
07:30
Maitland FC Maitland FC
09:00
Lake Macquarie FC Lake Macquarie FC
09:00
New Lambton FC New Lambton FC
10:00
Valentine FC Valentine FC
10:00
Cooks Hill United Cooks Hill United
Avustralya - NPL, Batı Avustralya
10:00
Olympic Kingsway SC Olympic Kingsway SC
3 : 1
Bayswater City Bayswater City
10:00
Western Knights SC Western Knights SC
10:00
Inglewood United Inglewood United
10:00
Armadale SC Armadale SC
10:00
Fremantle City Fremantle City
10:00
Floreat Athena Floreat Athena
10:00
Perth Glory FC Perth Glory FC
10:00
Balcatta Balcatta
10:00
Perth Redstar FC Perth Redstar FC
12:00
Stirling Macedonia FC Stirling Macedonia FC
12:00
Perth SC Perth SC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
08:00
Croydon Kings FC Croydon Kings FC
2 : 1
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
10:30
Adelaide Comets FC Adelaide Comets FC
10:30
FK Beograd FK Beograd
10:30
North Eastern Metrostars SC North Eastern Metrostars SC
10:30
Adelaide United FC Adelaide United FC
10:30
Adelaide City FC Adelaide City FC
10:30
Adelaide Croatia Raiders SC Adelaide Croatia Raiders SC
11:30
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
11:30
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
Avustralya - NPL,Victoria
06:00
Green Gully SC Green Gully SC
06:00
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
08:00
Avondale FC Avondale FC
5 : 1
Manningham United Blues Manningham United Blues
09:00
Heidelberg United Heidelberg United
0 : 0
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
12:00
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
12:00
Dandenong City SC Dandenong City SC
Avustralya - NSW NPL 1
10:00
Sydney Olympic FC Sydney Olympic FC
10:00
APIA Leichhardt APIA Leichhardt
12:00
Marconi Stallions Marconi Stallions
12:00
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
12:00
Hills United FC Brumbies Hills United FC Brumbies
12:00
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
12:15
St George City FA St George City FA
12:15
NWS Spirit NWS Spirit
Avustralya - Queensland NPL
09:45
Queensland Lions FC Queensland Lions FC
09:45
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
10:00
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
10:00
Rochedale Rovers Rochedale Rovers
11:00
Redlands United FC Redlands United FC
0 : 2
Brisbane City FC Brisbane City FC
11:15
Wynnum Wolves FC Wynnum Wolves FC
11:15
Brisbane Roar FC Brisbane Roar FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
10:00
Football Queensland QAS Football Queensland QAS
10:00
Sunshine Coast Wanderers FC Sunshine Coast Wanderers FC
12:00
Lions FC Lions FC
12:00
Brisbane City FC Brisbane City FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
11:15
Capalaba Bulldogs Capalaba Bulldogs
11:15
Mitchelton FK Mitchelton FK
12:00
Eastern Suburbs FC Eastern Suburbs FC
12:00
Moreton City Excelsior FC 2 Moreton City Excelsior FC 2
Avustralya - Tazmanya NPL
09:30
Devonport City SC Devonport City SC
09:30
Riverside Olympic FC Riverside Olympic FC
09:30
Launceston United SC Launceston United SC
09:30
Clarence Zebras FC Clarence Zebras FC
09:45
Launceston City FC Launceston City FC
09:45
Kingborough Lions United FC Kingborough Lions United FC
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
08:00
Brunswick Juventus FC Brunswick Juventus FC
08:00
Calder United SC Calder United SC
08:00
Essendon Royals SC Essendon Royals SC
08:00
Heidelberg United FC Heidelberg United FC
08:00
FC Bulleen Lions FC Bulleen Lions
6 : 2
Boroondara Eagles Boroondara Eagles
08:00
Alamein FC Alamein FC
08:00
South Melbourne FC South Melbourne FC
09:00
Bentleigh Greens SC Bentleigh Greens SC
09:00
FV Emerging FV Emerging
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
16:00
Energetik BGU Minsk Energetik BGU Minsk
16:00
Maxline Vitebsk Maxline Vitebsk
16:00
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
16:00
Bff Academy Minsk U17 Bff Academy Minsk U17
17:00
FC Ostrovets FC Ostrovets
17:00
Torpedo Zhodino Reserve Torpedo Zhodino Reserve
18:00
Shakhtyor Soligorsk Reserve Shakhtyor Soligorsk Reserve
18:00
Belshina Belshina
20:00
Dinamo Minsk Reserve Dinamo Minsk Reserve
20:00
FC Slonim FC Slonim
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
16:00
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
16:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
18:00
FC Minsk FC Minsk
18:00
FK Arsenal Dzerzhinsk FK Arsenal Dzerzhinsk
20:00
Bate Borisov Bate Borisov
20:00
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
Brezilya - Brasileiro Serie D
21:00
Ipora GO Ipora GO
21:00
Anapolis FC GO Anapolis FC GO
21:00
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
21:00
Itabuna EC BA Itabuna EC BA
21:00
EC Santo Andre SP EC Santo Andre SP
21:00
AA Internacional Limeira SP AA Internacional Limeira SP
21:00
EC Novo Hamburgo EC Novo Hamburgo
21:00
Cianorte FC PR Cianorte FC PR
22:00
Manauara EC AM Manauara EC AM
22:00
Manaus FC AM Manaus FC AM
22:00
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
22:00
EC Agua Santa SP EC Agua Santa SP
22:00
Pouso Alegre MG Pouso Alegre MG
22:00
Maringa FC PR Maringa FC PR
22:30
Uniao EC MT Uniao EC MT
22:30
Brasiliense FC DF Brasiliense FC DF
23:00
Aguia De Maraba PA Aguia De Maraba PA
23:00
Moto Club MA Moto Club MA
23:00
Ipatinga MG Ipatinga MG
23:00
Serra FC ES Serra FC ES
Brezilya - Brasilero Seri B
23:00
CR Brasil AL CR Brasil AL
23:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
23:00
Operario Ferroviario EC PR Operario Ferroviario EC PR
23:00
Botafogo FC SP Botafogo FC SP
Brezilya - Brasilero Serie A
22:00
Criciuma EC SC Criciuma EC SC
22:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
23:30
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
23:30
SC Internacional RS SC Internacional RS
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
21:00
SE Kindermann SC SE Kindermann SC
21:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
21:00
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
21:00
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
23:00
Gremio RS Gremio RS
23:00
Real Brasilia FC DF Real Brasilia FC DF
Brezilya - Brezilya Serie C
23:00
Tombense FC MG Tombense FC MG
23:00
Floresta EC CE Floresta EC CE
Brezilya - Carioca, Serie A2
20:45
Duque De Caxias RJ Duque De Caxias RJ
20:45
America FC RJ America FC RJ
20:45
Serrano FC RJ Serrano FC RJ
20:45
Marica FC RJ Marica FC RJ
20:45
Araruama FC RJ Araruama FC RJ
20:45
Resende RJ Resende RJ
20:45
Goncalense FC RJ Goncalense FC RJ
20:45
Duque De Caxias RJ Duque De Caxias RJ
Brezilya - Catarinense, Serie B
21:00
Guarani de Palhoca SC Guarani de Palhoca SC
21:00
Metropolitano SC Metropolitano SC
Brezilya - Cearense, Serie C
21:30
Terra E Mar CE Terra E Mar CE
21:30
EC Limoeiro CE EC Limoeiro CE
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
22:00
Gremio Anapolis GG Gremio Anapolis GG
22:00
Anapolina GO Anapolina GO
Brezilya - Kupa Paulista
21:00
EC XV de Novembro SP EC XV de Novembro SP
21:00
Rio Claro FC SP Rio Claro FC SP
21:00
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
21:00
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
21:00
Capivariano SP Capivariano SP
21:00
Rio Branco SP Rio Branco SP
21:00
Associacao Portuguesa de Desportos SP Associacao Portuguesa de Desportos SP
21:00
Oeste FC SP Oeste FC SP
21:00
AD Sao Caetano SP AD Sao Caetano SP
21:00
CA Juventus SP CA Juventus SP
21:30
EC XV de Novembro de Jau SP EC XV de Novembro de Jau SP
21:30
Vila Operaria CE Mariano SP Vila Operaria CE Mariano SP
22:00
Gremio Desportivo SC SP Gremio Desportivo SC SP
22:00
CA Taquaritinga SP CA Taquaritinga SP
Brezilya - Mineiro, Modulo II
21:00
Betim Futebol MG Betim Futebol MG
21:00
Tupi MG Tupi MG
21:00
Democrata SL MG Democrata SL MG
21:00
Valeriodoce EC MG Valeriodoce EC MG
21:00
Nacional AC Muriae MG Nacional AC Muriae MG
21:00
SC Aymores MG SC Aymores MG
21:00
EC Mamore MG EC Mamore MG
21:00
Varginha EC MG Varginha EC MG
21:00
AA Caldense MG AA Caldense MG
21:00
North EC MG North EC MG
21:00
Boa EC MG Boa EC MG
21:00
Urt MG Urt MG
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
02:30
Parana Clube PR Parana Clube PR
6 : 2
GE Maringa PR GE Maringa PR
22:00
Nacional PR Nacional PR
22:00
Rio Branco PR Rio Branco PR
Brezilya - U20 Carioca, Serie A
16:00
Audax Rio EC RJ Audax Rio EC RJ
16:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
16:00
Madureira RJ Madureira RJ
16:00
Fluminense Rj Fluminense Rj
Brezilya - U20 Cearense
15:30
Santa Cruz FC CE Santa Cruz FC CE
15:30
Clube Atletico Cearense CE Clube Atletico Cearense CE
15:30
Ceara SC CE Ceara SC CE
15:30
AE Tiradentes CE AE Tiradentes CE
15:30
Icasa CE Icasa CE
15:30
Crato EC CE Crato EC CE
21:00
FC Acopiara CE U20 FC Acopiara CE U20
21:00
AD Iguatu CE U20 AD Iguatu CE U20
21:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
21:00
Terra E Mar CE Terra E Mar CE
21:00
Ferroviario AC CE Ferroviario AC CE
21:00
Itapipoca EC CE U20 Itapipoca EC CE U20
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Sertaozinho FC SP Sertaozinho FC SP
21:00
Uniao Sao Joao EC SP U20 Uniao Sao Joao EC SP U20
21:00
AA Portuguesa SP AA Portuguesa SP
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Cezayir - Cezayir Kupası
18:00
MC Alger MC Alger
18:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
Çin - Çin 2. Lig
10:50
Shanghai Port B Shanghai Port B
10:50
Guangxi Lanhang Guangxi Lanhang
12:00
Jiangxi Dark Horse Junior Jiangxi Dark Horse Junior
12:00
Quanzhou Yaxin Quanzhou Yaxin
14:00
Dalian Kun City Dalian Kun City
14:00
Beijing Institute Of Technology FC Beijing Institute Of Technology FC
14:30
Nantong Haimen Codion Nantong Haimen Codion
14:30
Shaanxi Union FC Shaanxi Union FC
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
14:35
Shaanxi Chang An Athletic FC Shaanxi Chang An Athletic FC
14:35
Wuhan Jianghan University Wuhan Jianghan University
14:35
Hainan Qiongzhong Hainan Qiongzhong
14:35
Henan Jianye Henan Jianye
14:35
Chongqing Yongchuan Chongqing Yongchuan
14:35
Shanghai Shengli Shanghai Shengli
Çin - FA Kupası
13:30
Jiangxi Lushan Jiangxi Lushan
13:30
Zhejiang Professional Zhejiang Professional
14:30
Chongqing Tonglianglong FC Chongqing Tonglianglong FC
14:30
Shandong Taishan FC Shandong Taishan FC
14:30
Qingdao Red Lions Qingdao Red Lions
14:30
Shenzhen Peng City Shenzhen Peng City
14:30
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
14:30
Beijing Guoan Beijing Guoan
14:30
Shijiazhuang Kungfu FC Shijiazhuang Kungfu FC
14:30
Qingdao Youth Island Qingdao Youth Island
Ekvador - Ekvador Kupası
20:00
Banos Ciudad de Fuego Banos Ciudad de Fuego
20:00
CSD Vargas Torres CSD Vargas Torres
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Ethiopian Medhin Ethiopian Medhin
15:00
Hadiya Hossana FC Hadiya Hossana FC
15:00
Ethiopian Medhin Ethiopian Medhin
15:00
Ethiopian Coffee SC Ethiopian Coffee SC
18:00
Saint George SC Saint George SC
18:00
Ethiopian Coffee SC Ethiopian Coffee SC
18:00
Sidama Bunna SC Sidama Bunna SC
18:00
Mekelakeya Mekelakeya
Faroe Adaları - 1. deild
17:00
B71 Sandoy B71 Sandoy
17:00
FC Hoyvik FC Hoyvik
17:00
Ki Klaksvik II Ki Klaksvik II
17:00
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
19:00
HB Torshavn II HB Torshavn II
19:00
B36 B36 Torshavn IITorshavn II B36 B36 Torshavn IITorshavn II
20:00
FC Suduroy FC Suduroy
20:00
NSI Runavik II NSI Runavik II
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Philippine Air Force FC Philippine Air Force FC
1 : 2
Manila Digger FC Manila Digger FC
10:30
Kaya FC–Iloilo Kaya FC–Iloilo
6 : 0
Philippine Army Philippine Army
12:45
Maharlika Manila FC Maharlika Manila FC
0 : 0
Stallion FC Stallion FC
15:00
United City FC United City FC
15:00
Mendiola FC Mendiola FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Playofflar
20:00
FC Jove Espanol San Vicente FC Jove Espanol San Vicente
20:00
Xerez Deportivo FC Xerez Deportivo FC
21:00
CD Coria CD Coria
21:00
Real Murcia (A) Real Murcia (A)
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
17:00
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
17:00
Umf Selfoss Umf Selfoss
İzlanda - 1st deild
19:00
Thor Akureyri Thor Akureyri
19:00
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
19:00
UMF Grindavik UMF Grindavik
19:00
Dalvik/Reynir Dalvik/Reynir
İzlanda - 3. deild
17:00
KV Vesturbaer KV Vesturbaer
17:00
Vaengir Jupiters Vaengir Jupiters
21:15
Magni Magni
21:15
Arbaer Arbaer
İzlanda - Besta deild
17:00
IF Vestri IF Vestri
17:00
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
20:00
HK Kopavogur HK Kopavogur
20:00
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
22:15
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
22:15
KR Reykjavik KR Reykjavik
Japonya - J.Lig 2
11:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
1 : 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
12:00
Yokohama FC Yokohama FC
4 : 0
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
12:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
1 : 2
Ehime FC Ehime FC
13:00
Tochigi SC Tochigi SC
0 : 1
Jef United Ichihara Chiba Jef United Ichihara Chiba
13:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
0 : 0
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
13:00
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
0 : 0
Iwaki FC Iwaki FC
13:00
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
2 : 0
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
13:00
Kagoshima United Kagoshima United
0 : 0
Oita Trinata Oita Trinata
Japonya - J.Lig 3
12:00
Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla Morioka
12:00
FC Imabari FC Imabari
12:00
SC Sagamihara SC Sagamihara
12:00
Matsumoto Yamaga FC Matsumoto Yamaga FC
12:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
12:00
Kataller Toyama Kataller Toyama
13:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
13:00
FC Ryukyu FC Ryukyu
13:00
Gainare Tottori Gainare Tottori
13:00
FC Gifu FC Gifu
13:00
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
13:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
Japonya - J.Ligi
09:00
Machida Zelvia Machida Zelvia
0 : 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
12:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
1 : 0
Nagoya Grampus Eight Nagoya Grampus Eight
12:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
1 : 1
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
12:30
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
0 : 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
12:30
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 : 0
Vissel Kobe Vissel Kobe
13:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
0 : 1
Kashima Antlers Kashima Antlers
13:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
0 : 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
13:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 : 0
FC Tokyo FC Tokyo
13:00
Sagan Tosu Sagan Tosu
0 : 0
Kyoto Sanga FC Kyoto Sanga FC
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
06:00
NGU Loveledge Nagoya NGU Loveledge Nagoya
06:00
AS Harima Albion AS Harima Albion
07:00
Sfida Setagaya FC Sfida Setagaya FC
0 : 1
Iga FC Kunoichi Iga FC Kunoichi
08:00
Shizuoka SSU Bonita Shizuoka SSU Bonita
2 : 2
Ehime FC Ladies Ehime FC Ladies
12:00
Orca Kamogawa FC Orca Kamogawa FC
12:00
Nippon SSU Fields Yokohama Nippon SSU Fields Yokohama
Kanada - Kanada Premier Lig
04:00
Cavalry FC Cavalry FC
04:00
Atletico Ottawa Atletico Ottawa
Kazakistan - Premier Lig
16:00
Kyzylžar Petropavlovsk Kyzylžar Petropavlovsk
16:00
FC Astana FC Astana
16:00
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
16:00
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
Kolombiya - Liga Femenina
23:00
Alianza FC Alianza FC
23:00
Atletico Nacional SA Atletico Nacional SA
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
11:30
Gyeongju FC Gyeongju FC
11:30
Daejeon Korail FC Daejeon Korail FC
13:00
FC Mokpo FC Mokpo
13:00
Yangpyeong FC Yangpyeong FC
13:00
Ulsan Citizen FC Ulsan Citizen FC
13:00
Pocheon Citizen FC Pocheon Citizen FC
13:00
Yeoju FC Yeoju FC
13:00
Daegu FC II Daegu FC II
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
12:00
Daegu FC Daegu FC
2 : 0
Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai Motors
13:00
Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen FC
0 : 1
Gwangju FC Gwangju FC
13:00
Gangwon FC Gangwon FC
1 : 1
Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC
14:00
FC Seoul FC Seoul
14:00
Suwon FC Suwon FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:00
Chungnam Asan FC Chungnam Asan FC
2 : 0
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
13:30
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
13:30
Seongnam FC Seongnam FC
13:30
FC Anyang FC Anyang
13:30
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
Letonya - Litvanya Kupası
14:00
FK Kekava / Auda FK Kekava / Auda
14:00
JDFS Alberts JDFS Alberts
17:00
Futbola Parks Academy Futbola Parks Academy
17:00
FK Beitar / Riga Mariners FK Beitar / Riga Mariners
18:00
Marupes SC Marupes SC
18:00
FK Smiltene/Bjss FK Smiltene/Bjss
Letonya - Virsliga
14:00
Grobinas SC/LFS Grobinas SC/LFS
14:00
Riga FC Riga FC
Litvanya - 1 Lyga
18:00
FK Tauras Taurage FK Tauras Taurage
18:00
Baltijos Futbolo Akademija Baltijos Futbolo Akademija
18:00
FK Riteriai FK Riteriai
18:00
BE1 NFA BE1 NFA
19:00
FA Siauliai B FA Siauliai B
19:00
FK Ekranas FK Ekranas
Litvanya - A Lyga
17:00
FK Transinvest FK Transinvest
17:00
FC Dziugas Telsiai FC Dziugas Telsiai
19:00
FK Panevezys FK Panevezys
19:00
DFK Dainava Alytus DFK Dainava Alytus
Litvanya - II Lyga
12:00
VJFM Fortuna Kaunas VJFM Fortuna Kaunas
12:00
FK Viltis Vilnius FK Viltis Vilnius
13:00
FK Saned Joniskis FK Saned Joniskis
13:00
Dfk Dainava B Dfk Dainava B
14:00
Klaipedos FSM Klaipedos FSM
14:00
Vilnius FK Zalgiris B Vilnius FK Zalgiris B
Malezya - Liga A1
11:45
Harini FC Harini FC
11:45
Putrajaya Athletic FC Putrajaya Athletic FC
11:45
Imigresen FC Imigresen FC
11:45
Machan FC Machan FC
15:45
Bukit Tambun FC Bukit Tambun FC
15:45
Melaka FC Melaka FC
Malezya - Süper Lig
12:30
Johor Darul Tazim FC Johor Darul Tazim FC
1 : 0
Sri Pahang FA Sri Pahang FA
15:15
Kuching City FC Kuching City FC
15:15
Terengganu FC Terengganu FC
16:00
Penang FA Penang FA
16:00
Kedah Kedah
Mısır - Premier Lig
19:00
Enppi Club Enppi Club
19:00
El Gouna Fc El Gouna Fc
19:00
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
19:00
Smouha SC Smouha SC
Norveç - 1. Division
18:00
Sogndal Fotball Sogndal Fotball
18:00
Kongsvinger IL Toppfotball Kongsvinger IL Toppfotball
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
16:00
Viking FK Viking FK
16:00
Avaldsnes IL Avaldsnes IL
19:00
FK Fortuna Alesund FK Fortuna Alesund
19:00
TIL 2020 TIL 2020
Norveç - 2. Lig Grup 1
15:00
SK Brann 2 SK Brann 2
15:00
Notodden Notodden
16:00
FK Eik-Toensberg FK Eik-Toensberg
16:00
FK Arendal FK Arendal
Norveç - 2. Lig Grup 2
14:30
Stjordals-Blink Stjordals-Blink
14:30
Skeid Skeid
15:00
Grorud IL Grorud IL
15:00
Follo Follo
15:00
Eidsvold TF Eidsvold TF
15:00
Strommen Strommen
15:00
Strindheim Strindheim
15:00
Kjelsas Kjelsas
16:30
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
16:30
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
Norveç - 3. Küme Grup 1
15:00
Bjarg Bjarg
15:00
Fana IL Fana IL
15:00
FK Haugesund 2 FK Haugesund 2
15:00
Stord FK Stord FK
16:00
Forde Forde
16:00
Ardal Ardal
16:00
IL Sandviken IL Sandviken
16:00
Loddefjord Loddefjord
16:00
Askoey FK Askoey FK
16:00
Floroe SK Floroe SK
Norveç - 3. Küme Grup 2
15:00
Sandefjord Fotball 2 Sandefjord Fotball 2
15:00
Pors Grenland Pors Grenland
16:00
Odds BK II Odds BK II
16:00
Vindbjart FK Vindbjart FK
16:00
Vigor Vigor
16:00
Madla Madla
17:00
FK Mandalskameratene FK Mandalskameratene
17:00
Fram IF Fram IF
Norveç - 3. Küme Grup 3
15:00
Gamle Oslo FK Gamle Oslo FK
15:00
Sarpsborg 08 2 Sarpsborg 08 2
15:00
Asker Fotball Asker Fotball
15:00
IL Flint IL Flint
16:00
Frigg Frigg
16:00
KFUM 2 KFUM 2
16:00
Nordstrand Nordstrand
16:00
Aaskollen Aaskollen
Norveç - 3. Küme Grup 4
13:30
Rana FK Rana FK
13:30
Surnadal Surnadal
14:00
Trygg/Lade Trygg/Lade
14:00
Lillestrom (A) Lillestrom (A)
16:00
Verdal Verdal
16:00
Orkla Orkla
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
Gjelleraasen IF Gjelleraasen IF
15:00
Bjoerkelangen Bjoerkelangen
16:00
Ready Fotball Ready Fotball
16:00
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
16:00
FUNNEFOSS/VORMSUND FUNNEFOSS/VORMSUND
16:00
Lorenskog Lorenskog
17:15
Hoedd IL 2 Hoedd IL 2
17:15
Skedsmo Skedsmo
Norveç - 3. Küme Grup 6
14:00
Sprint/Jeloey SK Sprint/Jeloey SK
14:00
IL Ulfstind IL Ulfstind
18:00
Ham Kam (A) Ham Kam (A)
18:00
Honefoss BK Honefoss BK
19:15
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
19:15
Harstad Harstad
Norveç - Toppserien,Bayanlar
13:45
Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner
13:45
Vaalerenga Oslo Vaalerenga Oslo
14:00
Lyn Lyn
14:00
Asane Asane
14:00
Roa Roa
14:00
Kolbotn Kolbotn
14:00
Stabaek IF Stabaek IF
14:00
LSK Kvinner LSK Kvinner
14:00
SK Brann SK Brann
14:00
Arna-Bjornar Arna-Bjornar
Özbekistan - PFL
18:00
Lokomotif Tashkent Lokomotif Tashkent
18:00
PFC Sogdiana PFC Sogdiana
18:00
PFK Dinamo Samarqand PFK Dinamo Samarqand
18:00
FC Andijon FC Andijon
Paraguay - 2.Lig
00:00
Guairena FC Guairena FC
1 : 1
Deportivo Santani Deportivo Santani
17:00
12 de Junio de Villa Hayes 12 de Junio de Villa Hayes
17:00
CD Recoleta CD Recoleta
17:00
Pastoreo FC Pastoreo FC
17:00
Carapegua Carapegua
Peru - Liga Femenina
19:00
Carlos A Mannucci Carlos A Mannucci
19:00
Defensores Del Ilucan Defensores Del Ilucan
19:00
Universidad San Antonio Abad Universidad San Antonio Abad
19:00
Biavo FC Biavo FC
21:00
FC Killas FC Killas
21:00
Ayacucho FC Ayacucho FC
23:15
Club Alianza Lima Club Alianza Lima
23:15
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
Peru - Segunda Division
21:15
Club Ada Jaen Club Ada Jaen
21:15
Pirata FC Pirata FC
21:15
Santos FC Nasca Santos FC Nasca
21:15
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol
Şili - Primera Division, Women
18:00
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
18:00
Union Espanola Union Espanola
19:00
Colo Colo Colo Colo
19:00
CD Everton Vina Del Mar CD Everton Vina Del Mar
22:00
Deportes Iquique Deportes Iquique
22:00
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
Şili - Şili Kupası
19:30
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
19:30
Cobresal Cobresal
23:00
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
23:00
Club de Deportes Temuco SADP Club de Deportes Temuco SADP
Singapur - Premier Lig
13:00
Young Lions Young Lions
0 : 1
Tanjong Pagar United FC Tanjong Pagar United FC
15:15
Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC
15:15
Geylang International Geylang International
Tayvan - Mulan Football League
10:30
Hualian Hualian
10:30
Inter Taoyuan Inter Taoyuan
11:00
New Taipei Hang Yuen New Taipei Hang Yuen
1 : 0
Taipei Xiongzan Taipei Xiongzan
13:30
Kaohsiung Sunny Bank Kaohsiung Sunny Bank
13:30
Taichung Blue Whale Taichung Blue Whale
Tunus - Tunus Kupası
18:00
Olypique De Beja Olypique De Beja
18:00
AS Marsa AS Marsa
Uruguay - 2.Lig
02:00
Montevideo City Torque Montevideo City Torque
0 : 1
Cerrito CS Cerrito CS
16:00
La Luz FC La Luz FC
16:00
Cooper Cooper
21:00
Uruguay Montevideo FC Uruguay Montevideo FC
21:00
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
21:30
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
21:30
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
Uruguay - Premier Lig
16:00
CA Cerro CA Cerro
16:00
Danubio Danubio
18:30
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
18:30
CA Fenix Montevideo CA Fenix Montevideo
21:00
Racing Club Montevideo Racing Club Montevideo
21:00
Defensor Sporting Defensor Sporting
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
05:00
Cashmere Technical Cashmere Technical
05:00
Dunedin City Royals FC Dunedin City Royals FC
05:30
Miramar Rangers Miramar Rangers
05:30
Island Bay United Island Bay United
05:30
Western Suburbs FC Western Suburbs FC
05:30
Wellington Olympic Wellington Olympic
05:45
Universities of Canterbury AFC Universities of Canterbury AFC
05:45
Ferrymead Bays Ferrymead Bays
05:45
Nomads United AFC Nomads United AFC
05:45
Christchurch United FC Christchurch United FC
06:00
Petone FC Petone FC
06:00
Wellington Phoenix FC Reserve Wellington Phoenix FC Reserve
06:00
East Coast Bays East Coast Bays
06:00
Bay Olympic Bay Olympic
06:00
Auckland United FC Auckland United FC
06:00
Tauranga City AFC Tauranga City AFC
06:00
Selwyn United FC Selwyn United FC
06:00
Coastal Spirit FC Coastal Spirit FC
06:00
Eastern Suburbs AFC Eastern Suburbs AFC
1 : 0
Auckland City Auckland City
07:00
North Wellington AFC North Wellington AFC
07:00
Stop Out SC Stop Out SC
08:00
Melville United AFC Melville United AFC
08:00
Hamilton Wanderers AFC Hamilton Wanderers AFC
08:30
Western Springs AFC Western Springs AFC
08:30
Manurewa AFC Manurewa AFC
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Zifa Ersl Champions Zifa Ersl Champions
16:00
Chicken Inn FC Chicken Inn FC
16:00
Herentals FC Herentals FC
16:00
Ngezi Platinum Ngezi Platinum
16:00
Arenel Movers FC Arenel Movers FC
16:00
Telone FC Telone FC
16:00
FC Platinum FC Platinum
16:00
Simba Bhora FC Simba Bhora FC
16:00
ZPC Kariba ZPC Kariba
16:00
Bulawayo Chiefs FC Bulawayo Chiefs FC