reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

PENDEF’ AK PARTİ’ İLÇE BİNASINA HAYIRLI OLSUN’ZİYARETİNDE SIĞMADI I!!!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
PENDEF’ AK PARTİ’ İLÇE BİNASINA HAYIRLI OLSUN’ZİYARETİNDE SIĞMADI I!!!
reklam

Murat Çevik başkanlığındaki PENDEF, yaklaşık 100 kişilik bir heyetle AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette başkan Sarıkaya ve yönetimine hayırlı olsun diyen PENDEF Genel Başkanı Murat Çevik, PENDEF’in ilçe siyasetinde dikkate alınması gereken en büyük kurum olduğunu kaydetti.

Murat Çevik’in genel başkanlığını yürüttüğü Pendik Dernekler Federasyonu, yaklaşık iki ay önce AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı’na atanan Özer Sarıkaya’ya yaklaşık yüz kişilik bir heyetle hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

MURAT ÇEVİK, “PENDEF, PENDİK SİYASETİNDE DİKKATE ALINMASI GEREKEN EN BÜYÜK KURUMDUR” 

18 Kasım Cumartesi günü AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı’nın toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette ilk olarak söz alan PENDEF Genel Başkanı Murak Çevik, “PENDEF olarak 2 ay önce ilçe başkanı olan AK Parti Pendik İlçe Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Hem federasyon olarak bizim, hem de ilçe başkanımızın yoğunluğundan dolayı ziyaretimizi biraz geç de olsa bugün yapabildik. Pendik Dernekler Federasyonu büyük bir kurum. Önümüzde çok yakın zamanda bir seçim var. AK Parti’nin, Pendik’te çatı bir kurum olan ve Pendik’in 52 memleketin bir çok derneğini temsil eden PENDEF’in fikirlerini alacağını ve  seçim süresince meclis üyelikleri seçim sürecinde Pendik’in demografik yapısını temsil eden PENDEF ile fikir alışverişinde bulunacağını umuyoruz” şeklinde konuştu.

RAMAZAN ÖZTÜRK, “PENDEF OLARAK BU DÖNEM DAHA ÇOK TALEPKAR OLACAĞIZ”

Başkan Murat Çevik’in konuşmasının ardından PENDEF heyeti üyeleri tek tek söz alarak kendilerini tanıttılar. Bu bölümde söz alan PENDEF Onursal Başkanı ve İstişare Kurulu Üyesi  eski Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Öztürk bir konuşma yaparak, “Siyasette Pendik nüfus yapısına hakim olan bir çok memlekete hitap eden PENDEF, daha önceki dönemlerde fikren yakın olmasına rağmen parti içerisinde meclis üyelikleri adaylığı konusunda hakettiği tevazuyu görmedi. Bu dönemde daha çok talepkar olacağız.” Dedi.

ÖZER SARIYAKA, “İLÇE YÖNETİMİNİ PENDİK’İN NÜFÜS YOĞUNLUĞUNU DİKKATE ALARAK OLUŞTURDUK”

AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya da kendini tanıtarak başladığı konuşmasında “Öncelikle hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Ben Ordu’lu, aslen öğretmen ama ticaretle uğraşan Pendik’te meclis üyeliği yapmış parti büyüklerimizin takdirleri ile Pendik İlçe Başkanlığına layık görülmüş bir kardeşinizim. Yönetim kurulumu büyük bir hassasiyetle 45 günde ancak oluşturdum. Çünkü 35 kişilik ilçe yöneticilerini seçerken Pendik’te nüfusu yoğun olan ilk 20 ilin temsilcilerinden her meslekten ve her yaştan kişiye yer vermemiz büyük önem arz eden bir hassasiyetimizdi.

 “MECLİS ÜYELİKLERİNDE PENDEF’LE DAYANIŞMA İÇİNDE OLACAĞIZ”

Bunu meclis üyelerimizde de uygulayacağız. 1 oy bile önemli bizim anlayışımızda, Bir mıh, bir nalı kurtarır, bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, bir ordu bir ülkeyi kurtarır.

Geçmişte Sinop’u 1 oyla kazandık, Yalova’yı 4 oyla kaybettik. Seçimin bir matematik olduğunu biliyorum. Meclis üyeliği seçiminde PENDEF ile dayanışma içinde olacağız. Fikirlerinize ve görüşlerinize değer veriyorum. Oylarınıza talibim ve desteğinizi bekliyorum. Meclis Üyesi başvurularımız 3 Aralık’a kadar devam ediyor, belediye başkanlığı aday adaylığı için 22 Kasıma kadar süre var. Başvurularınızı internet üzerinden bekliyoruz sonrasında ilçeye gelip onaylatabilirsiniz” ifadelerinde bulundu.

ÇEVİK, “KAPIMIZ TÜM PARTİLERE AÇIK AMA AK PARTİ’YE DAHA DA AÇIK”

Toplantının sonunda tekrar söz alan PENDEF Genel Başkanı Murat Çevik, “Pendik Dernekler Federasyonu, ilçede özellikle siyasette dikkate alınması gereken önemli bir kurumdur. Tüm partilere kapımız açık ama AK Parti’ye daha da açık. Bu vesileyle tekrardan hayırlı olsun, size ve yönetiminize üstün başarılar diliyoruz.” Dedi.

Konuşmaların ardından PENDEF Genel Başkanı Murat Çevik’in, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya’ya bir çiçek takdim ettiği ziyaret programı ve günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

reklam

YORUM YAP