reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.327,83 0.862
reklam

Pendik Basını Geleneksel İftar Programı Düzenledi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pendik Basını Geleneksel İftar Programı Düzenledi
reklam

Kaymakam Mehmet Yıldız ve Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendikli basın mensuplarının iftar davetine katıldı.

Pendikli basın mensupları, her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programını Gülistan Sofrası’nda gerçekleştirdi.

Programa; Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız ve eşi Şenel Yıldız, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Turan Genç, Pendik Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yıldıray Karaca ve gazeteciler katılım sağladı.

Pendikli basın mensuplarının İstanbul’daki diğer ilçeler arasında ayrı bir yeri olduğuna vurgu yapan Kaymakamı Mehmet Yıldız, yerel – ulusal ayrımının yavaş yavaş ortadan kalktığını ve dijitalleşen süreçte gazetecilerin öneminin arttığını ifade etti. Davet için Pendikli basın mensuplarına teşekkür eden Kaymakam Yıldız, her bir basın mensubunun diğerinden farklı bir meziyetinin olduğunu da söyledi.

Pendik’te belediye başkanı olmaktan duyduğu gururu ifade eden Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ise yaptığı konuşmada; Pendikli basın mensuplarının her olaya sağduyu ile yaklaştığını, teyit almadan hiçbir içeriği haberleştirmediği ve bu özellikleriyle her zaman kıymetli olduklarını ifade etti. Basın mensuplarının Pendik’te her zaman desteklenmesi gerektiğini, doğru haber için varlıklarının güçlenerek devam etmesi gerektiğini dile getirdi.

İftar programı günün anısına hatıra fotoğraflarının çektirilmesinin ardından sona erdi.

reklam

YORUM YAP