reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

300 yetenekli öğrenci keşfedildi

Yayınlanma Tarihi : Google News
300 yetenekli öğrenci keşfedildi
reklam

Başladığı günden bu yana 2.300 ortaokul öğrencisinin katıldığı “Sanatı Keşfet” Projesi’nde sanata ilgi ve yeteneği olan 300 öğrenci keşfedildi. Öğrencilere, bir sonraki aşama olan temel sanat eğitimi verilmeye başlandı.

Pendik Belediyesinin Sanatı Keşfet Projesi meyvelerini vermeye başladı. Projeyle sanata ilgi ve yeteneği olan 300 öğrenci keşfedildi. Keşfedilen geleceğin sanatçılarına yine Sanatı Keşfet Projesi kapsamında ücretsiz atölyeler düzenlenmeye başlandı. Öğrenciler, yaz boyunca Neyzen Tevfik Sanat Evi’nde alacakları temel sanat eğitimleriyle var olan yeteneklerini geliştirecek ve becerilerine göre branşlara yönelecekler.

62 okuldan 2.300 öğrenci katıldı

Ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen “Sanatı Keşfet” Projesi geçtiğimiz aralık ayında başladı. 62 okuldan 2.300 ortaokul öğrencisinin katıldığı projede ebru, resim ve karikatür eğitimleri verildi. Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen Sanatı Keşfet Projesi’yle Pendik’te sanata gerçekten gönül vermiş yetenekli bireylerin yetiştirilmesi hedefleniyor.

reklam

YORUM YAP