reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

8 Design Mimarlık’ tan Sektöre İddialı Girişim

Yayınlanma Tarihi : Google News
8 Design Mimarlık’ tan Sektöre İddialı Girişim
reklam

8 Design Mimarlık’ tan Sektöre İddialı Giriş: “Dünyanın 8. Harikasını sizlere tasarlamak için güçlerimizi birleştirdik”

 

2021 yılından bu yana mimarlık sektöründe faaliyet gösteren 8 Design Mimarlık, geçtiğimiz günlerde görkemli bir açılış töreni ile Pendik’te kapılarını açtı. MK Mimarlık’ın sahibi Mehmet Kaya ve Ödemiş Mimarlık’ın sahibi Ayberk Ödemiş’in ortak girişimi olan ve Dünya’nın 8.Harikası olarak nitelendirdikleri ‘8 Design Mimarlık’; projelendirme, tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunarak müşterilerine yenilikçi çözümler sağlamayı hedefliyor.

Açılış törenine Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Çelik ve Hayrettin Yeşilyurt, geçmiş dönem Mv. Adayı ve İlçe Başkanı Rüstem Kabil, AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Şaduman Şeker, AK Parti Gençlik Kolları İlçe Başkanı Muhammet Enes Savaş, geçmiş dönem Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Öztürk, AK Parti meclis üyeleri Muaz Esat Maman ve Yaşar Kahraman, Pendik Nüfus Müdürü Recep Sefi ve Pendik Esnaf Odası Başkanı Bilal Gündoğdu gibi pek çok önemli isim katıldı.

Ayrıca önceki dönem MHP İlçe Başkanı Yüksel Cebe, MHP İl Başkan Yardımcısı Cengiz Pehlivan, değerli STK temsilcileri Cesur Öztürk, Nisani Başekin, Ünal Kaya ve Mustafa Şen, Esenyalı Mahallesi Muhtarı Cemal Kılıç, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezai Kantarcı, Gebze Minibüsçüler Odası Başkanı Hacı Murat Ceylan, Çavuşoğlu Yemenler İnşaat’tan İsmail Yeşilyurt ve Recep Yeşilyurt, Dostak Detay Grup’tan Behçet Bahrem Kuruağaç, Bnk İnşaat’tan Erkan Narsap, Akpınar İnşaat’tan Önder Akpınar, Aytaç İnşaat’tan Müslüm Aytaç, Demircan İnşaat’tan Recep Demircan, Kristal Yapı’dan Yakup Hacıcaferoğlu, Ender Lojistik’ten Ender Emir, Çelikkan Oto’dan Serkan Çelikkan, Pars Rent a Car’dan Turan Dağdelen, Coşkun Gayrimenkul’den Savaş Coşkun, Keklik Yapı’dan Cumali Keklik, Karyap Yapı Malzemesi’nden Mustafa Kaykaç, Autovizyon’dan Mutlu Yarar, İlhanlar Grup’tan Ozan İlhan, Mk Automeister’den Mehmet Kırkan, Ağaoğlu Diş’ten Erkan Dakoğlu ve Zeybek Gayrimenkul Mimarlık’tan Burak Zeybek gibi iş dünyasının saygın temsilcileri de törende yer aldı.

Tören sırasında katılımcılara hitaben yapılan konuşmalarda, 8 Design Mimarlık’ın sektörde yaratacağı yenilikler ve projeler hakkında bilgi verildi. Açılışa katılan tüm misafirlere teşekkür eden firma ortakları, çelenk ve çiçek göndererek kendilerini onurlandıran dostlarına da minnettar olduklarını dile getirdi.

8 Design Mimarlık, açılış töreni ile birlikte sektöre iddialı bir giriş yapmış oldu.

 

reklam

YORUM YAP