reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

AÇIK HAVA YAZ ETKİNLİKLERİ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
AÇIK HAVA YAZ ETKİNLİKLERİ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR
reklam

Pendik Belediyesi Açık Hava Yaz Etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Etkinlikler kapsamında Pendik Millet Bahçesi’nde her gün başka sinema her hafta ise ayrı bir konser düzenleniyor. Çocuklar için ise farklı adreslerde eğlenceli aktiviteler gerçekleştiriliyor.

Pendik Belediyesinin geçen hafta Mustafa Cihat Konseri’yle başlayan “Açık Hava Yaz Etkinlikleri” tüm hızıyla sürüyor. Etkinlikler kapsamında yetişkinlere ve çocuklara yönelik ayrı ayrı programlar düzenleniyor. Pendik Millet Bahçesi’nde her akşam bir sinema her hafta ise ayrı bir konser gerçekleştiriliyor. Ayrıca çocuklar için de farklı adreslerde “Açık Hava Çocuk Etkinlikleri” yapılıyor.

Konserler, Uğur Işılak ile sona erecek

Konserler her akşam saat 21.00’de Pendik Millet Bahçesi’nde gerçekleştiriliyor. Geçen hafta sonu düzenlenen Mustafa Cihat Konseri’nin ardından 12 Ağustos Cumartesi Gece Yolcuları, 19 Ağustos’ta ise Uğur Işılak sahne alacak.

Çocuklar doyasıya eğlenecek

Çocuklara yönelik düzenlenen Açık Hava Çocuk Etkinlikleri kapsamında ise farklı adreslerde Palyaço, Yüz Boyama, Sahne Şovları, Hacivat – Karagöz ve Sihirbaz Gösterisi gerçekleştirilecek. Etkinliklerle çocuklar hem öğrenecek hem de doyasıya eğlenecek. Ayrıca 14-18 Ağustos tarihleri arasında ise Pendik Millet Bahçesi’nde akşamları çocuk sinemaları gösterilecek.

Eren Bülbül, şehadetinin 6. yılında bir kez daha hatırlanacak

Pendik Millet Bahçesi’nde her akşam bir film gösterimi gerçekleştirilecek. 18 Ağustos’a kadar düzenlenecek film gösterimleri arasında Şehit Eren Bülbül, şehadetinin 6. yılında, şehit olduğu 11 Ağustos’ta “Kesişme: İyi Ki Varsın Eren” adlı filmle bir kez daha hatırlanacak.

reklam

YORUM YAP