reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Adavapuru ‘Memleket Havasını Pendik’e Getirdi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Adavapuru ‘Memleket Havasını Pendik’e Getirdi
reklam

Adavapuru Şakir (Şakir Bozan) Pendik Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında, Memleket Ahvali’nde” mottosu ile 15 Mayıs Pazar akşamı Pendik Atatürk Kültür Merkezi’nde sahne aldı.

Programda Adavapuru Şakir şiirleri ile yer alırken, Özcan Türe ve Murat Yıldız da türküleri ile etkinliğe renk katan isimler oldu.

Programda son derece duygusal anlar da yaşandı. Adavapuru,  Merhum Sanatçı İbrahim Erkal için yazdığı şiiri okudu. Ardından sanatçının bir eserini de kendisi ile ev arkadaşlığı yapmış olan Murat Yıldız seslendirdi.

Adavapuru Şakir bir ara sahneden salona inerek, sanatçı kimliği ile davete icabet eden Hüsamettin Elçi’den bir şiirini okumasını rica etti. Elçi şiirini okurken hem ağladı hem ağlattı.

Programa renk katan unsurlardan biri de Erzurumun sevilen isimlerinden Ahmet Ağırman oldu. Ağırman hem sohbeti ile hem de okuduğu türkü ile dinleyenlere keyif verdi.

Basın mensuplarının da ilgi ile takip ettiği program, son dönemlerin en düzeyli etkinlerinden biri olarak kayıtlara geçti.

reklam

YORUM YAP