reklam
reklam
DOLAR 32,8706 % 0.06
EURO 35,0604 % -0.2
STERLIN 41,7593 % -0.06
FRANG 36,9125 % -0.02
ALTIN 2.448,05 % -0,40
BITCOIN 66.244,00 0.16
reklam

AHİSİAD’DAN Yetim ve Depremzede Çocuklara İftar

Yayınlanma Tarihi : Google News
AHİSİAD’DAN Yetim ve Depremzede Çocuklara İftar
reklam

Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar programı bu yıl da Pendik Ada Tesisleri’nde yapıldı.

İftar yemeğine yaşadığımız afet neticesinde bölgemizde misafir ettiğimiz depremzede yetimler, Uygur Türkü yetimler, Pendikli yetim ve şehit aileleri davetli olarak katıldılar.

Etkinliğe onur konuğu olarak katılan İlçe Kaymakamı Dr. Hülya Kaya, burada yaptığı konuşmada; “Sizlerle birlikte olmaktan, aynı sofrayı paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sizlerin acısı bizim de acımız, mutluluğunuz bizlerin de mutluluğudur.  Yüzünüz gülerse bizim de yüzümüz güler. Bu sıkıntıları tamamen atlatana kadar yanınızda olacağız” dedi.

AHİSİAD Başkanı İbrahim Çam da konuşmasında; “Sayın Kaymakamımız Dr. Hülya Kaya’nın destek ve teşvikleriyle, derneğimizin değerli üyelerinin katkılarıyla birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdik. Halen sürdürdüğümüz çalışmalar mevcut. Yakın geleceğe yönelik planlamalarımız var. Bunlarla birlikte yaşadığımız felaketin ilk gününden itibaren deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını karşılamak üzere koordineli olarak iş başındayız. Bugün de misafir ettiğimiz konuklarımızla hemhal olmaktan mutluluk duyuyoruz” sözlerine yer verdi. Program fotoğraf çekimi ve çocuklara hediye paketlerinin dağıtılmasıyla son buldu.

reklam

YORUM YAP