reklam
reklam
DOLAR 32,9375 % 0.12
EURO 35,4129 % 0.06
STERLIN 41,8039 % 0.03
FRANG 36,9291 % 0.22
ALTIN 2.463,01 % -0,27
BITCOIN 60.480,01 -4.347
reklam

AHMET CİN MURAT KURUM BAŞKANIMIZLA PROJELERİMİZİ PAYLAŞTIK

Yayınlanma Tarihi : Google News
AHMET CİN MURAT KURUM BAŞKANIMIZLA PROJELERİMİZİ PAYLAŞTIK
reklam

Ak Parti Pendik Belediye Başkan Adayı ve Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin Milliyetçi Hareket Partisi Pendik ilçe binasını ziyaret etti.

Cumhur ittifakı Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette kısa bir konuşma gerçekleştiren Başkan adayı Ahmet Cin “Resmi olarak Cumartesi günü kesinleşen aday sürecimizin ardından AK Parti Pendik ilçe binamızı ziyaret ettik. Hemen akabinde bugün değerli başkanımız Kerim Kaya ve sizleri ziyaret etme kararı aldık.

Seçim sürecini yavaş yavaş başlatıyoruz. Bu süreçte Cumhur İttifakı olarak 2019 senesinde yerel bazlı başlamış olduğumuz bu sürece inşallah bu dönemde devam edeceğiz.

Toplumsal bir karar olarak özellikle 15 Temmuz hadisesi vesilesiyle halk nezdinde oluşturulan bir ittifakı büyüterek devam ettirmenin gururunu yaşıyoruz.

YÜZDE ALTMIŞ OY İLE BÜYÜKŞEHİR’İ ALACAĞIZ

2019 yılında olduğu gibi bu süreçte de sizlerle beraber çalışmayı hedef olarak görüyorum. İnşallah Pendik’te hedef olarak koyduğumuz minimum yüzde altmış oy hedefiyle beraber hem büyükşehirde hem de Pendik’te bu zaman kadar almış olduğumuz en yüksek oy ile rekorumuzu yenilemek istiyoruz.

Bizler 2019 seçimlerinde yüzde altmış oy almış olsaydık büyükşehir bizde olacaktı bu yüzden Pendik teşkilatlarımızın üzerine ciddi bir sorumluluk olduğunu buradan ifade etmek istiyorum.

Arazide olmaya devam edeceğiz. Yapılan çalışmalarla ilgili söylenecek çok sözler var. Sizlerle daha önce bir araya geldiğimizde Pendik’e yapmış olduğumuz yatırımları sizlerle paylaşmıştık.

HİZMET VE ESERLERİMİZ SAYMAKLA BİTMEZ

Hizmet ve eser noktasında söylenecek çok şey var. Hangisini anlatsam bilemiyorum. Sorularınız cevapsız kalmaz Allah’ın izniyle 5 yıllık süre zarfında İstanbul’da en fazla yatırım yapan ilçe olmayı devam ettirdik. Bütçemizin %48’ini yatırımlara ayırabilmeliyiz. Çok ciddi bir rakam güncel rakamlara vurduğumuz zaman sadece Pendik Belediyesi bütçesiyle yaklaşık 8.6 milyar liralık yatırım yapmış olduk.

Hangi konumda olursa olsun mutlaka gerçekleştirdiğimiz projelerimiz var. Sosyal belediyecilik anlamında da yapmış olduğumuz yatırımlar yine İstanbul’da ilk 3 te olan belediye konumumuzu devam ettiriyor. Bütçemizin ortalama %8’ini sosyal yardımlara ayıran bir belediyeyiz. Bu noktada güncel rakamlara vurduğunuz zamanda 1.6 milyar liralık sosyal yardım yapmışız.

MURAT KURUM BAŞKANIMIZLA PROJELERİMİZİ PAYLAŞTIK

Bunlarla ilgili hazırlıklarımızı yapıyoruz. Projelerimizle ilgili kitapçığımızı hazırladıktan sonra sizlerle paylaşacağız. Büyükşehirle ilgili çalışmalara başladık. Bildiğiniz gibi yine Cumhur ittifakının adayı olarak Murat Kurum başkanımız aday olarak gösterildi.

Dün kendisiyle uzun bir görüşme yapma şansımız oldu. Cumhur ittifakının tüm belediye başkan adayları ile görüşmeler gerçekleştirdi. Bu toplantıda yapılacak olan projelerle ilgili sunumlar gerçekleştirdik. İstanbul ve Pendik için çok projeleri mevcut.

Biz bununla ilgili Pendik ölçeğinde büyükşehirle beraber yapacağımız projelerimizi üç aşağı beş yukarı toparladık! Ama önümüzde ki hafta Murat Bey belediyemize gelerek kendileriyle daha detaylı bir çalışmayı hep birlikte gerçekleştirmiş olacağız. Pendik’e uluslararası düzeyde yatırımların gelmesiyle ilgili görüşmeler sağlayacağız.

PROJELERİMİZ HAZIR YAKINDA SİZLERLE PAYLAŞACAĞIZ

Biz kendi ölçeğimizde Pendik belediyesi olarak projelerimizi hazırladık. Çok güzel projelerle karşınızda olacağız. İnşaallah bunları da Pendik’e kazandırmanın mutluluğunu da hep birlikte yaşayacağız.

Ben şimdiden gayretleriniz için, destekleriniz için, dualarınız için ve çalışmalarınız için çok teşekkür ediyorum. 31 Martta Pendik’te rekor oy, Büyükşehir’e de büyük destek vermek suretiyle hem Pendik’i hem de İstanbul’u Cumhur ittifakı adayına teslim etmiş olacağız” dedi.

Ziyarette AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya, Ülkü Ocakları Pendik Başkanı Mustafa Güleç, Milliyetçi Hareket Partisi Pendik ilçe yönetimi ve partililer yalnız bırakmadı.

reklam

YORUM YAP