reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

AK PARTİ PENDİK İLÇE BAŞKANI ÖZER SARIKAYA;”PENDİK’TE YÜZDE 60 OY ALACAĞIMIZA İNANIYORUZ

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK PARTİ PENDİK İLÇE BAŞKANI ÖZER SARIKAYA;”PENDİK’TE YÜZDE 60 OY ALACAĞIMIZA İNANIYORUZ
reklam

AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya ve Yönetimi yerel basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıda 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler üzerinde değerlendirmelerde bulunan Özer Sarıkaya  AK Parti Teşkilatı olarak Pendik’te güçlü bir yapıya sahip olduklarını sözlerine ekleyerek  Pendik’in 36 Mahallesi’nde kurulan Mahalle birimleriyle vatandaşların sorunlarının çözümü için gayret sarf ettiklerini söyledi.

Sarıkaya siyasetin zorlu bir süreç olduğuna vurgu yaparak özellikle seçim süreçlerinde partililerin evlerini ve  ailelerini bile göremediklerini ifade ederek bunu AK Parti’nin lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan böyle gördüklerini ve siyaseti  bu milletin dusturuyla yaptıklarını belirtti.

ÖZER SARIKAYA;”MİLLETİN HİZMETİNE İHTİYAÇ NE İSE MUHAKKAK ONU YERİNE GETİRMEK GİBİ BİR ANLAYIŞIMIZ VAR”

Sarıkaya açıklamasına devam ederek;” Kimse milletin hizmetine ihtiyaç ne ise muhakkak onu yerine getirmek gibi bir anlayışımız var. Pendik  1994’ten beri kazanılan ve aynı siyasi anlayışla yönetilen bir ilçemiz. Bunu 94’ten bu güne kadar getirebilmenin en büyü sebebi milletin hizmetkarı olmaktır.

Bunu yaparken de özellikle AK Parti siyasi kadroları olarak söylüyorum biz bunları arkamızda herhangi bir plan için yapmayız. Bizim amacımız ahirete hazırlayacağımız azıktır. Başka türlü yol yürümeniz ve bu kadar insanı motive etmeniz mümkün değil. Biz sabah saat 9’da  başlayıp akşamın 12’ine kadar insanların derdini dinleyip derdiyle dertlenip varsa bir çözüm yolu yerelde çözmeye çalışırız.

Bu hizmet anlayışı AK Parti’nin 14 Ağustos 2001’de kurulduğu bu güne kadar ilk girmiş olduğu 3 Kasım 2002 seçimlerinde tek başına iktidar olmasıyla milletin teveccühü ile kurulmuş bir siyasi harekettir” dedi. Özer Sarıkaya Pendik’te AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin’e gösterilen teveccühün halkta karşılığının yüksek olduğunu belirterek Pendik’te AK Parti olarak yüzde 60 oranında oy alacaklarından emin olduklarını ve İBB Başkan Adayı Murat Kurum’u Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçeceklerini söyledi.

Sarıkaya siyasetin her şeyin söylenebileceği bir mecra olmaması gerektiğinin altını çizerek Türkiye Cumhuriyeti’nin bu gün milli ve yerli otomobil üretmiş olmasının gurur verici olması yerine, nerede ve hangi fabrikada üretildiğini soran bir anlayışın olduğunu ifade ederek siyaseti doğru bir yere oturtarak doğruya doğru yanlışa da yanlış diyebilmemiz gerektiğini vurguladı.

Toplantıya; SKM Başkanı Nuri Tüzek, AK Parti Pendik Kadın Kolları Başkanı Şaduman Şeker, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Enes Savaş ve İlçe Yönetimi yer aldı.

reklam

YORUM YAP