reklam
reklam
DOLAR 32,8192 % 0.06
EURO 35,1846 % -0.01
STERLIN 41,7486 % -0.05
FRANG 36,8423 % -0.05
ALTIN 2.449,90 % -0,33
BITCOIN 66.420,47 0.418
reklam

AK Parti Pendik’te coşkulu bayramlaşma

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK Parti Pendik’te coşkulu bayramlaşma
reklam

AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı’nın Ramazan Bayramı Bayramlaşması, bayramın 1. Günü, ilçe yönetimi, milletvekili adaylar ve partili vatandaşların yoğun bir katılımyla ilçe binasında gerçekleşti.

Pendik AK Parti İlçe Başkanlığı’nın Ramazan Bayramı Bayramlaşma Programı, bayramın 1. Günü AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şirin, ilçe yönetimi, Milletvekili Adayları Hulki Cevizoğlu, Rüstem Kabil, Murat Açık, Muhammet Enes Savaş ve partili vatandaşların yoğun bir katılımıyla gerçekleşti. Bayramlaşma programında AK Parti Pendik İlçe Teşkilatı birlik ve beraberlik görüntüsü verdi.

14 Mayıs’ta Pendik’ten güçlü bir destek vereceğiz

Coşkulu bayramlaşma programında ilk olarak söz alarak partililerin bayramını kutlayan İlçe Başkanı Ali Şirin, konuşmasında “Cumhurbaşkanımıza sözümüz var, 14 Mayıs’ta Pendik’ten güçlü bir destek vereceğiz. Tüm teşkilat mensuplarımız sahada ve fedakarca çalışıyor. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı bir kez daha seçeceğiz.” dedi.

Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta zafer yeniden bizim olacaktır

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’de yaptığı konuşmada önce teşkilat mensuplarının Ramazan Bayramı’nı kutladı. Başkan Ahmet Cin, burada yaptığı konuşmada “Türkiye çok önemli bir seçime gidiyor. Bütün seçimlerin atası olan bir seçime gidiyoruz.

Çok önemli, yeni Türkiye Yüzyılı diyoruz. Bunu gerçekleştirmek için Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçmeliyiz ve AK Kadroları işbaşına getirmeliyiz. Tüm teşkilat mensuplarımıza özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle zafer yeniden bizim olacaktır.” İfadelerinde bulundu.

Milletvekili adayları da birer konuşma yaparak teşkilat mensuplarının bayramlarını kutladılar ve seçimlerin önemine değindiler.

Bayramlaşmanın ardından hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle program son buldu.

reklam

YORUM YAP