reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

AK PENDİK, 2023’TEN 2053’E BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN GENÇLERİ GELECEĞE YÜRÜDÜ

Yayınlanma Tarihi : Google News
AK PENDİK, 2023’TEN 2053’E BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN GENÇLERİ GELECEĞE YÜRÜDÜ
reklam

AK Parti İlçe Teşkilatlarının eş zamanlı olarak 28 Nisan Cuma akşamı düzenlediği “2023’TEN 2053’E İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜ” Pendik’te AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı tarafından “Büyük ve Güçlü Türkiye’nin Gençleri Geleceğe Yürüyor” ve “Meydan Gençlerin” sloganlarıyla gerçekleştirildi. Yoğun bir katılıma ve büyük bir coşkuya sahne olan yürüyüşe yüzlerce genç katıldı.

 ‘2023’ten 2053’e Kutlu Yürüyüş’e AK Parti Pendik ilçe Başkanı Ali Şirin ve İlçe Yönetimi, ilçe Kadın Kolları Başkanı Şaduman Şeker ve yönetimi, gençlik kolları yönetimi, AK Parti Pendik Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekilleri ile partili gençler büyük katılım gösterdi.

Pendik Gazipaşa Caddesi’nden Sahile kadar gerçekleştirilen 2023’ten 2053’e Büyük ve Güçlü Türkiye’nin gençleri geleceğe yürüyor.” Yürüyüşünde, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şirin, “Türkiye’nin gençleri artık büyük düşünüyor, Yarınlarımız olan gençlerimiz ülkemizin geleceğinde şimdiden söz sahibi oluyorlar. Milletvekili aday listelerinde genç isimlere çok sayıda yer veren bir siyasi hareketiz. 14 Mayıs’ta hem Cumhurbaşkanımıza, hem de AK Parti’ye Pendik’ten güçlü bir destek vereceğiz.” derken; yürüyüşe katılan Pendikli gençler de, yaşattıkları büyük coşku ve heyacanla Büyük ve Güçlü Türkiye için biz hazırız ve gereğini yapacağız.” Mesajı verdiler.

reklam

YORUM YAP