reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Ali Rıza Yıldız’dan 10 KASIM MESAJI: “Türkiye Cumhuriyetinin yılmaz bekçileri olacağız”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ali Rıza Yıldız’dan 10 KASIM MESAJI: “Türkiye Cumhuriyetinin yılmaz bekçileri olacağız”
reklam

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız, 10 Kasım Atatürk’ü anma günü ile nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 Ali Rıza Yıldız yayınladığı mesajta Atatürk’ün ”Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” sözünde olduğu gibi bizler; Türkiye Cumhuriyetinin yılmaz bekçileri olacağız” dedi.

Yıldız açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 85. yıl dönümünde onu saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz. Atatürk’ün en büyük eseri olan çağdaş, laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve O’nun devrimleri sonsuza dek yaşayacaktır. O yalnızca Türkiye’nin değil, tüm dünya tarihinin seyrini değiştiren dahi bir liderdir. “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” sözünde olduğu gibi bizler, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yılmaz bekçileri olacağız. 85 yıldır olduğu gibi bugünde, yarın da onun yolunda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Bağımsızlığımızın sembolü ve Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı, rahmet ve sonsuz şükranla anıyorum.” dedi.

reklam

YORUM YAP