reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.327,83 0.862
reklam

Alper Yeğin Belediye Başkanlığı İçin Hazır, Sancaktepe Hazır mı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Alper Yeğin Belediye Başkanlığı İçin Hazır, Sancaktepe Hazır mı
reklam

Sancaktepe ilçesinde CHP’nin henüz resmi olarak açıklamadığı ancak büyük ilgi gören belediye başkan aday adayı Alper Yeğin, ilçe sakinleri tarafından sevgiyle karşılanıyor. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar, Yeğin’in adaylık açıklamasının ilçe halkı tarafından

Henüz resmi adaylık açıklaması yapılmamış olmasına rağmen Alper Yeğin, çalışmalarına şimdiden başlamış durumda. Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek ilçe halkına projelerini anlatan Yeğin, belediye başkanlığı için hazır olduğunu belirtiyor.

Sancaktepe’de uzun yıllar örgüt çalışmalarında bulunan, CHP’nin eski İlçe Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde görev alan Alper Yeğin, ilçe halkı tarafından tanınan ve sevilen bir isim olarak öne çıkıyor. Yapıcı ve birleştirici kişiliği ile bilinen Yeğin, halka hitap ederken adalet, eşitlik ve halkın ihtiyaçlarına odaklanacaklarını vurguluyor.

Sancaktepeliler, Yeğin’in adaylık açıklamasına olumlu bir şekilde tepki gösterirken, sosyal medyada yapılan paylaşımlarla desteklerini dile getiriyorlar. Henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen, Yeğin’in adaylığına kesin gözüyle bakıldığı belirtiliyor.

Yeğin’in Sancaktepe için planladığı projeler arasında ekonominin büyütülmesi, istihdamın artırılması, yaşam kalitesinin yükseltilmesi, yeşil alanların çoğaltılması ve kültür-sanat etkinliklerinin desteklenmesi gibi konular bulunuyor. Yeğin, ilçenin tüm değerlerini göz önünde bulundurarak adil ve eşit bir yönetim anlayışıyla hizmet etmeyi hedefliyor.

Sancaktepe’nin beklentileri doğrultusunda değişim ve dönüşüm yaşaması için aday olduğunu belirten Yeğin, halkın desteğiyle başaracaklarına olan inancını vurguluyor. Adaylık sürecinde Sancaktepelilerin yanında olacağını söyleyen Yeğin, birlik ve beraberlik içinde ilçenin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için çalışacaklarını ifade ediyor.

reklam

YORUM YAP