reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

AV. DENİZ UZUNYAYLA BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI YAPTI

Yayınlanma Tarihi : Google News
AV. DENİZ UZUNYAYLA BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI YAPTI
reklam

CHP Tuzla İlçe Başkanlığı’nın 6 Ağustos’ta yapılacak olan kongresi öncesi Av. Deniz Uzunyayla aday olduğunu açıkladı. Genç siyasetçi yaptığı açıklamada “Yerel seçimlerde istediğimiz biri yalnızca belediye başkan adayı olsun diye değil bir Cumhuriyet Halk Partiliyi belediye başkanı yapmaya geliyoruz!” dedi.

CHP Tuzla İlçe Başkanlığı’nın 6 Ağustos’ta yapılacak olan kongresi öncesi Av. Deniz Uzunyayla aday olduğunu açıkladı. Genç siyasetçi yaptığı açıklamada “Yerel seçimlerde istediğimiz biri yalnızca belediye başkan adayı olsun diye değil bir Cumhuriyet Halk Partiliyi belediye başkanı yapmaya geliyoruz!” dedi

Av. Deniz Uzunyayla’nın yaptığı açıklama yaptı.

Bir yol Bir yola,Yollar insana ulaşıyorsa Bizim…Göz, Gördüğünü yüreğe, El, Tuttuğunu emeğe Yazıyorsa, bizim…Biz bizde oldukça o yol bizim.

Biz bir yumruk gibi bir arada durdukça bütün yollar bizim !

Hoş geldiniz yol arkadaşlarım !

100 yılı aşkın süredir dedelerimizden , nenelerimizden bir miras gibi aktarılan sevdadır Cumhuriyet Halk Partisi!

Ve sizler ablalarım, abilerim, genç kardeşlerim; sizlersiniz bu sevdanın bu güne kadar ateşini yanık tutan, sizlersiniz güce güç katan, sizlersiniz işe giremeyen, haksızlığa uğrayan, ötekileştirilen ve her şeye rağmen yine sizlersiniz bu partinin kapısını açık tutan.

Aramızda bulunan değerli basın mensuplarımız, önceki dönem ilçe başkanlarımız, kadın kolu başkanlarımız , gençlik kolu başkanlarımız, meclis üyelerimiz, yöneticilerimiz ve kıymetli örgütümüzü sevgiyle saygıyla selamlıyor hoş geldiniz diyorum ve önce kendi emeğinizi alkışlamanızı istiyorum!

Kararlıyız!

Nasıl hep birlikte 2019’da İstanbul Büyükşehir Belediyesini kazandıysak aynı heyecanla Tuzla Belediyesini Cumhuriyet Halk Partili bir belediye yapma kararlılığına sahibiz!

Tüm Tuzlayı kucaklayacak kararlılığa ve şevke sahibiz!

Cesuruz!

Birilerinin kesin biz kazandık deyip delegenin oyuna ipotek koyduğu yerde o liste bu liste fark etmez ben Cumhuriyet Halk Partisi delegesine güveniyor ve kendimi örgütüme emanet ediyorum diyecek cesarete ve inanca sahibim!

Cesaretimiz;

Hızır paşalara karşı toplumun önünde yürüyen dönen dönsün ben dönmezem yolumdan diyen Pir Sultanlardan,

Toplumsal aydınlanmanın öncüleri oldukları için gerici liderler tarafından öldürülen Şeyh Bedrettinlerden, Torlak Kemallerden,

Cumhuriyet ; Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür nesiller ister diyen yurtta barış dünyada barış anlayışıyla yola çıkan sevr anlaşmasını yırtıp atan lozanı imzalayan partimizin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ten gelir bizim!

İnançlıyız;

20 yılı aşkın süredir AKP iktidarına karşı biz varız ve buradayız diyen yüzde elliyiz biz !

Ve biz bu düzeni mücadele ederek değiştireceğiz ! ve bir kere daha

BİZ VARIZ VE BURADAYIZ!

Ve ben içinde doğup büyüdüğüm Cumhuriyet Halk PARTİSİNDE siyaseten örgütümüzün yetiştirmiş olduğu biriyim. Birileri benim adaylığımı babamla bağdaştırıyormuş onlara sadece şunu söylemek isterim ki ben siyasette CHP TUZLA ÖRGÜTÜNÜN EVLADIYIM. Ve bugün de örgütümün vicdanına güvenerek seçime 4 gün kala; partisini büyütmek isteyen, Cumhuriyet Halk Partisine sahip çıkmak isteyen çoğunluğun talebiyle ilçe başkan adaylığımı açıklıyorum. Bu partide herkes gibi bir üye ayrıca 4 yıl boyunca İl Disiplin Kurulu Üyeliği yapmış olan benim de aday olma hakkım olduğunu düşünüyorum.

Ve ben mücadelede şunu bilirim, kazanılsa da kaybedilse de Aslolan örgüttür, aslolan her zaman örgütlü mücadeledir.

YAŞASIN ÖRGÜTLÜ MÜCADELEMİZ!

4 Yıl boyunca çok ayrıştık, çok kırıldık.

Şimdi birleşme zamanı!

Şimdi hep birlikte Cumhuriyet Halk Partimizi Tuzla’da ayağa kaldırma zamanı!

Yeniden enerjik, yeniden heyecanlı, yeniden inançlı olma zamanı!

Halkın partisini halktan uzaklaştıran, halktan kaçıran bir ilçe yönetimi değil halkın içinde olan halkıyla bütünleşen bir yönetim kurma zamanı

Layıkıyla, coşkuyla akıllarda kalacak şekilde resmi bayramları kutlayan bir yönetim kurma zamanı!

Geçmişi bilen geleceği kuran bir ilçe yönetimi olacağız!

Çünkü biz geçmişten geliyoruz ve geleceğe gidiyoruz !

Örgütümüzü bölmeyip, barıştırmaya geliyoruz!

Derdinizi dert edip , acınızı hissetmeye geliyoruz !

Umutlarımızı paylaşmaya ve geleceğimizi birlikte kurmaya geliyoruz !

Yeniden partimizin kapısını her gün açık tutmaya, her ay düzenli örgüt toplantılarımızla örgütümüzle buluşmaya, her ay her mahallede düzenli mahalle toplantıları yapmaya geliyoruz!

VE BİZ

Yerel seçimlerde istediğimiz biri yalnızca belediye başkan adayı olsun diye değil bir Cumhuriyet Halk Partiliyi belediye başkanı yapmaya geliyoruz!

Bu yolculuğumuzda ellerinizi yüreğimizden eksik etmemenizi ve kongrede desteklerinizi bekliyorum.

reklam

YORUM YAP