reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

AV.RAMAZAN ÖZTÜRK PENDEF BAYRAĞINI DEVRETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
AV.RAMAZAN ÖZTÜRK PENDEF BAYRAĞINI DEVRETTİ
reklam

Pendik Dernekler Federasyonu (PENDEF) Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Av. Ramazan Öztürk görevini Ziya Öncan’a devretti. 13 Mart 2021 tarihinde yapılan genel kurula üye dernek başkanları katılım sağladılar.

PENDEF 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı delegelerinin katılımıyla pandemi kurallarına uygun bir şekilde yapıldı. Pendik’te yaşayan nüfusu 10 bin ve üzeri olan illerin derneklerinin bağlı bulunduğu üst çatı kuruluşu olan PENDEF’in yeni genel başkanı Zonguldaklı İşadamı Ziya Öncan oldu.

Pendik Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı ve 4 yıldır PENDEF Genel Başkanı olarak görev yapan Av. Ramazan Öztürk, PENDEF Genel Başkanlık görevini federasyonun genel sekreteri Ziya Öncan’a devretti. 13.03.2021 tarihinde tek liste ile yapılan olağan genel kurulda, PENDEF genel başkanlık görevine Ziya Öncan seçildi.

Ayrıca genel kurulda, bugüne kadar görev yapmış olan genel başkanların “Onursal Genel Başkan” olarak belirlenmesine karar verildi.

“Yeni seçilen başkan ve yönetimini tebrik ederim.”

Av. Ramazan Öztürk yaptığı açıklamada; “2008 yılında kurucu genel sekreteri olduğum ve dört yıla yakın süredir de genel başkanlığını yaptığım Pendef’in hizmet bayrağını, genel sekreterimiz Ziya Öncan’a devretmiş bulunuyorum. Görev süremizde olağanüstü gelişmeler ve korona salgınına rağmen birlik ve beraberlik içerisinde güzel işler yaptık.

Pendik’te STK’ların önemsenmesine, STK’ların nitelikli hâle getirilmesine ciddi katkılarımız oldu.

Bir süre dinleneceğim. İnsanımızı iyiye, güzele sevk edecek yeni projelerim için çalışmalar yapacağım.

Yeni seçilen başkan ve yönetimini tebrik eder, başarılar dilerim.” dedi.

“PENDEF bayrağını daha ileriye taşımaya talip olduk.”

PENDEF genel başkanlığına seçilen Ziya Öncan ise yaptığı açıklamada; “Kuruluşundan bu güne emek veren mücadele eden başkan ve yöneticilerimize, emektarlarımıza, maddi manevi çok büyük fedakarlıklarda bulunan değerli abilerimize kardeşlerimize ve çok değerli dostlarımıza sonsuz şükranlarımı arz ediyorum. Farklı şehirlerin insanlarını ve farklı kültürleri bir araya getirecek Kültürel bir zenginlik oluşturan, Türkiye’de ilk ve tek öncü bir kuruluş olan PENDEF’te bugüne kadar çok güzel etkinlik ve faaliyetlere imza atıldı, doğusu ile batısı ile Türkiye’nin dört bir tarafından çok değerli dostluklar oluştu. Bundan sonrada bu kardeşlik duygusunun artarak devamı için, dostluk meşalesinin ilelebet yanması ve bayrağın dalgalanması için yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla var gücümüzle çalışacağız. PENDEF’i Pendik’te marka değeri yüksek bir kurum yapacağız.” ifadelerine yer verdi.

Gerçek Bakış Gazetesi olarak biz de; önceki başkan Av. Ramazan Öztürk’e bundan sonraki hayatında sağlıklı günler diler, yeni başkan Ziya Öncan’a başarılar dileriz.

Genel Kurulda Aşağıdaki Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurullarına Aşağıdaki isimler seçilmiştir.

reklam

YORUM YAP