reklam
reklam
DOLAR 32,6378 % 1.12
EURO 34,8816 % -0.07
STERLIN 41,4325 % 0.45
FRANG 36,5956 % 1.33
ALTIN 2.446,00 % 2,30
BITCOIN 67.092,13 -1.044
reklam

Avrupa Standartlarında Bir Eğitim Kurumu: BAYRAMLAR KOLEJİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
Avrupa Standartlarında Bir Eğitim Kurumu: BAYRAMLAR KOLEJİ
reklam

Bayramlar Koleji; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisesi ile Kurtköy’deki kampüsünde yeni döneme ‘Merhaba’ dedi. Kolej öğrencilere sunduğu imkanlar ile Avrupa standartlarında bir kurum olarak ön plana çıkıyor

HEDEF TÜRKİYE

ÇAPINDA BAŞARI

22 yılı aşkın süredir Pendik’in eğitim – öğretimdeki önemli markalarından Bayramlar Eğitim Kurumları geçtiğimiz yıl yenilenerek dev bir atılım gerçekleştirdi. Anaokulu, ilkokul ve ortaokulunu Kurtköy’deki yeni kampüsüne taşıyan Bayramlar Koleji, bünyesine Anadolu Lisesini de ilave ederek 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılında çok daha pozitif şartlarda hizmetlerini sürdürecek.

Her türlü altyapının tesis edildiği kurumda hedef; ilköğretim ve ortaöğretim seviyelerinde bölgenin ve Türkiye’nin en önemli eğitim – öğretim merkezlerinden biri olmak.

Bayramlar Koleji’nin 12 bin metrekarelik kapalı alana kurulan kampüsünde; 60 derslik, laboratuvar ve atölye sınıfları, robotik kodlama atölyeleri, spor salonu, 400 kişilik konferans salonu, yüzme havuzu, buz pisti ve 1000 kişilik yemekhane mevcut.

ÖNCE SAĞLIK

Bayramlar Koleji Kurtköy Eğitim Kampüsü’nde Sağlık Bakanlığı’nın okullar için geliştirdiği Covid – 19 tedbirlerine de uygun bir ortamın hazırlandığını ifade eden kurum yetkilisi Ahmet Bayram;

“Salgın sürecini yenilenme için fırsat olarak değerlendirdik. Hem eğitim-öğretim imkanlarımızı geliştirdik hem de çocuklarımızın yeni normale göre eğitim görecekleri şartları oluşturduk. Öğrencilerimizin sağlığı en önemli önceliğimiz. Kampüsümüzde; öğrenci kapasitesi, oyun alanları, açık alanlar, spor salonları, sınıflar, öğretmen kadrosu yani A’dan Z’ye her şeyi öğrencilerimizin sağlığını dikkate alarak belirledik. Salgın sürecinde en güvenilir eğitim – öğretim şartlarını oluşturduk” şeklinde konuştu.

Pendik bölgesinin en başarılı eğitim kadrolarından birine sahip olan Bayramlar’ın, geçtiğimiz yıllarda da LGS sınavlarında önemli başarılara imza attığını, yeni kampüsle birlikte bu başarıların da artacağını ve hem İstanbul hem de Pendik’te Bayramlar Koleji’nin daha sık gündeme geleceği ifade edildi.

KAMPÜSTE NELER VAR?

21.yüzyılın eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilen nitelikte bir altyapının oluşturulduğu, 60 derslik bulunan Bayramlar Koleji’nde, 42 metrekarelik gün ışığı alan ferah ve aydınlık sınıflar mevcut.

Eğitimlerde dokunmatik LED panel akıllı tahtalar kullanılmakta. Fizik – kimya – biyoloji ve 3D laboratuarları, robotik kodlama atölyeleri, Öğrenciler temel derslerin yanı sıra; görsel sanatlar, müzik, satranç, yaratıcı drama, akıl oyunları, yaşam beceri atölyeleri, ekolojik tarım alanları gibi sosyal ve kültürel donanımlarını da yükseltecek eğitimler almaktalar.

12 bin metrekarelik kapalı alana kurulan kampüste; spor salonu, 400 kişilik konferans salonu, sinema salonu, yüzme havuzu, buz pisti, tırmanma duvarı, ve 1000 kişilik yemekhane mevcut.

Bayramlar Koleji İletişim: Harmandere Mah. Petek Sok. No:6B Pendik

Tel: 0216 483 55 55

www.bayramlaregitim.com

reklam

YORUM YAP