reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Başkanı Ahmet Cin’den Ankara’da Önemli Ziyaretler…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkanı Ahmet Cin’den Ankara’da Önemli Ziyaretler…
reklam

Bir takım ziyaretler için Ankara’da bulunan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, ilçedeki kamu yatırımlarını görüşmek ve süreçleri hızlandırabilmek adına, ilgili bakan ve bürokratlar ile bir araya geldi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet CinAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile de temas kurdu.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin; Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen ile görüşmesine ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Gümen’i ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”


Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ile görüşmesine ilişkin şu paylaşımı yaptı:
“Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcımız Sayın Vedad Gürgen’i ziyaret ederek Pendik’imizde yürüttüğümüz kentsel dönüşüm çalışmalarını istişare ettik. Sayın Bakan Yardımcımıza yakın ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.”


Pendik Belediye Başkanı Ahmet CinSağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüşmesine ilişkin şu paylaşımı yaptı:
Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek Pendik’imizdeki sağlık yatırımları ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ev sahipliği için Sayın Bakanımıza teşekkür ederim.”


Pendik Belediye Başkanı Ahmet CinAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile görüşmesine ilişkin şu paylaşımı yaptı:
AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hamza Dağ’ı ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”


Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’in yaptığı görüşmelerin; Pendik Devlet Hastanesi’nin yeni projesini hızlandırmak, ilçede devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını genişletmek ve yaygınlaştırmak için yapıldığı öngörülüyor.

Belediye Başkanı Ahmet Cin’in Ankara’daki ziyaretlerine devam etmesi bekleniyor.

reklam

YORUM YAP