reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

BOSNA SANCAK DERNEGİNDEN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ GÖSTERDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
BOSNA SANCAK DERNEGİNDEN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ GÖSTERDİ
reklam

Pendik Anadolu yakası Bosna sancak yardım ve kültür derneği Pendik ‘te dayanışma örneği gösterdi hasta olan küçük Nisa Yılmaz ameliyat masraflarına katkı sunarak sağlığına kavuşmasını neden oldu.

Küçük kızın Nisanı sağlığına kavuşması için ekonomik problemlerinden dolayı bir türlü istenilen ameliyat parası olan 22.000 TL’yi bulamamışlardır küçük kızın Babası Bosna Sancak Dernek Başkanı Erdoğan Erden arayarak durumunu ifade etti dernek Başkanı Erden Bu olaya duyarsız kalmadı yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte görüşerek küçük kızımızın sağlığına kavuşması için bu parayı temin etmemiz gerektiğini söyledi yönetimdeki arkadaşları ile birlikte kendi etrafında hayırseverlerin katkısıyla küçük Nisa sağlığına kavuştu. Nisa Yılmaz ve Babası Bosna Sancak Dernek Başkanını arayarak teşekkür etti.

Dernek Başkanı Erdoğan Erden küçük kızımıza geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Biz dernek olarak dernek binamızda tabelada  yazdığı gibi Bosna sancak yardım ve kültür derneği adı altında faaliyet gösteriyoruz elimizden geldiği kadar tüm hastalarımıza ve yardıma muhtaç olan kardeşlerimize abilerimize el uzatmaya çalışıyoruz biz dernek olarak hep birlikte çalışarak bu pandemi sürecinde hasta olan vatandaşlarımızın yardımına koşmak için çaba gösteriyoruz .Ekonomik sıkıntı çeken ve başarılı öğrencilerimizde derneğin aralarında topladıkları paraları az sayıda da olsa karşılıksız maddi burs vermeye devam ediyorlar. pandemi sürecinde hasta olan tüm hastalarımıza Allah’tan şifa diliyoruz dedi.

reklam

YORUM YAP