reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.359,99 0.011
reklam

Büyük Birlik Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı Adem Karslı Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Büyük Birlik Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı Adem Karslı Oldu
reklam

Büyük Birlik Partisi (BBP) de Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlere Pendik’ten aday çıkararak dikkatleri üzerine çekti. BBP Pendik Belediye Başkan Adayı Adem Karslı oldu. BBP Pendik İlçe Başkanlığında partililer ile buluşan Belediye Başkan Adayı Adem Karslı, “Sorunların farkındayız, projelerimiz hazır.” dedi.

Şehitler için fatiha okunduktan sonra İstiklal Marşı ile başlayan program, kürsü konuşmalarıyla devam etti. Kürsüye ilk çıkan isim olan Alperen Ocakları Pendik İlçe Başkanı Emre Satılmış, “İlçe Başkanımız Erdi Ceylan’ın ve Pendik Belediye Başkan Adayımız Adem Karslı’nın emrindeyiz.” dedi. Daha sonra kürsüye gelen BBP Pendik İlçe Başkanı Erdi Ceylan, “Adem Karslı bey bizim her zaman yanımızda olmuştur. Kendisini çok kıymetli bir isimdir. 31 Mart 2024 tarihine kadar Pendik’teki 36 mahallede çalınmadık kapı bırakmayacağız. Başaracağız.” dedi.

Son olarak kürsüye gelen BBP Pendik Belediye Başkan Adayı Adem Karslı, “Pendik’teki sorunların farkındayız. Gençlerimizin, kadınlarımızın, emeklilerimizin yanında olacağız. İlk olarak Pendik’teki kentsel dönüşüm ve imar sorununu mimar arkadaşlarımızla, mühendis arkadaşlarımızla birlikte çözeceğiz. Eğitim sorununu, eğitimci bir kişi olduğum için hızlıca çözüme kavuşturacağız. Park ve otopark sorununu bitireceğiz. Daha pek çok projeye imza atacağız. Bunlar sizin desteklerinizle olacak. Biz Pendik’e talibiz, Pendik’i alacağız.” ifadelerini kullandı.”

Adem Karslı kimdir?

Erzurum Horasan doğumludur. İlk ve ortaokulu Sakarya’da, lise ve üniversite eğitimini İstanbul ve Kocaeli’de tamamlamıştır. Matematik ve iktisat eğitimini tamamladıktan sonra, eğitim sektöründe ticari faaliyetlerde bulunmuştur. İstanbul Maltepe’de Özel Göktürk Eğitim Kurumu’nun yöneticiliğini ve ortaklığını yapmaktadır. Öğrenci ve Yaşam Koçluğu yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Yesevi Kültür Ocakları Derneği Genel Başkanlığı yapmıştır. İstanbul Kültür Elçileri Derneği Genel Sekreterliği yapmıştır. İstanbul Horasanlılar Derneği üyesidir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Kaynak: PendikliTV

reklam

YORUM YAP