reklam
reklam
DOLAR 32,9401 % 0.12
EURO 35,3964 % 0.05
STERLIN 41,7892 % 0
FRANG 36,8987 % 0.13
ALTIN 2.466,11 % -0,14
BITCOIN 60.350,62 -4.422
reklam

Cesur Düşünce Partisi’nin Genel Merkezi Pendik’te Açıldı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Cesur Düşünce Partisi’nin Genel Merkezi Pendik’te Açıldı
reklam

Genel Başkan Abdulsamed Elçi yaptığı konuşmada;” Partimizin savunduğu düşüncelerle halkımızın sorunları ve beklentileri örtüşmektedir. Kendimizi tanıttıkça gücümüzün artacağına inancımız tamdır” dedi.

Türkiye İttifakı Genel Sekreteri ve İktisat Hareketi sözcüsü Yunus Ekşi, Bağımsız Cumhuriyet Partisi Genel Başkanı Hakkı Kağın, Beyaz Hareketi Partisi Genel Başkanı Hürü Aliyev, Şahlanış Hareketi Partisi Genel Başkanı Mehmet Mamut Yıldız , Gelişim ve Demokrasi Partisi Genel Başkanı Özlem Ağırman, Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt, Milli Parti Genel Başkanı Muhammed Uzun, Turan Hareketi Partisi Genel Başkanı Varol Esen, Liberal Demokrat Partisi Genel Başkanı Gültekin Tırpancı, Türkiye Kamyoncular ve Tırcılar Derneği Genel Başkanı Bülent Arslan, İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Dursun Çolak, Gelecek Partisi Pendik İlçe Başkanı  Ömer Keleş, Dünya Sosyologlar Derneği Başkanı Necdet Topçu, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Havva Gölbez ve Başkan Yardımcısı Nuray Vural, İktisat Hareketi temsilcisi ve Yazar Sadık Uslu, Türkiye İttifakı Kordinasyon Başkanı Sadi Özgül, Türkiye Haber Ajansı Başkanı Ahmet Kaplan, Kafkas Kibaroğlu ,Tevrat Altun, çok sayıda partili katıldı.  Programa ulusal ve yerel ölçekte birçok yayın organı da takip etti.

Cesur Düşünce Partisi Genel Başkanı Abdulsamed Elçi  yaptığı açılış konuşmasında; “Türkiye çok kritik bir dönemden geçmekte. Bu dönemi miladı dolmuş bir iktidar ile atlatmamız ve bunun üzerinden iyi bir gelecek oluşturmamız mümkün değil. Esasında halkımız da bunun bilincinde. İktidarın oy oranı her gün azalıyor. Kararsızların oranı yükseliyor. Vatandaşlarımız yeni bir umut kapısı gördüğünde, bu kapıyı sonuna kadar açıp içeriye girecektir.  Cesur Düşünce Partisi olarak bizler savunduğumuz fikirler ile Türkiye’nin refah ve kalkınma reçetesiyiz. Halkımız ile bunu en geniş şekilde paylaştığımızda partimize olan ilginin  artacağına eminiz. Cesur Düşünce Partisi olarak hedefimiz ilk seçimlerde meclise temsilci sokmaktır. Bunu başarabilecek güçteyiz” sözlerine yer verdi.

Toplantı Abdulsamed Elçi’nin konuşmasından sonra basın mensupları ile soru cevap şeklinde sürerek sona erdi.

reklam

YORUM YAP