reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

E-Spor’da Kazanan Takım Belli Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
E-Spor’da Kazanan Takım Belli Oldu
reklam

Pendik Belediyesinin bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği liseler arası e-spor turnuvasının galibi Teknopark İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. İlk gün turnuvaya katılan Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik’te e-spor turnuvalarının devam edeceğini söyledi.

Kaynarca Yeni Nesil Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilen e-spor turnuvasına farklı liselerden 16 takım katıldı. Takımlar, Valorant adlı bilgisayar oyununda birincilik elde etmek için kıyasıya yarıştı. İki gün süren turnuvanın sonunda finale Teknopark İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve İTO Şehit Ahmet Aslahan Anadolu İmam Hatip Lisesi kaldı. Youtube’dan canlı olarak yayınlanan final karşılaşmasında Teknopark İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci oldu. Etkinliklikte birinci takıma akıllı saat, ikinci takıma ise kulaklık hediye edildi.

E-Spor turnuvaları devam edecek

Belediye Başkanı Ahmet Cin, ilk gün Liseler Arası E-Spor Turnuvası’nı ziyaret ederek takımlara başarılar diledi. Ziyarette Valorant adlı oyunu gençlerle oynayan Başkan Ahmet Cin, oyun sonunda Pendik’te e-spor turnuvalarının devam edeceğini söyledi.

reklam

YORUM YAP