reklam
reklam
DOLAR 32,9375 % 0.12
EURO 35,4129 % 0.06
STERLIN 41,8039 % 0.03
FRANG 36,9291 % 0.22
ALTIN 2.463,01 % -0,27
BITCOIN 60.480,01 -4.347
reklam

EĞİTİM BİR-SEN İSTANBUL 4 NO’LU ŞUBE YÖNETİCİLERİ BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
EĞİTİM BİR-SEN İSTANBUL 4 NO’LU ŞUBE YÖNETİCİLERİ BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
reklam

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 Nolu Şube Yöneticileri İlk Önce İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür’ü Makamında Ziyaret Etti. Ardından İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarını Ziyaret Etti.

Eğitim Bir Sen İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı Bilal Duran ve Beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Gökay Yılmaz, Güven Yıldız, Buket Akfırat Şahin, Talip Demir, Umut Yılmaz ve Emre Şahin Ziyarette Hazır Bulundu.

Şube Özelinde Hazırlanan İstanbul Silüeti Şube Başkanı Bilal Duran Tarafından İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür’e Takdim Edildi.

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 No’lu Şube Yönetim Kurulu İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Durmuş Kahraman, Emrullah Aydın, Özcan Türkoğlu, Ahmet Yapıcı ve Medet Ekşi’yi de Makamlarında Ziyaret Etti.

Bilal Duran Ziyaretlerle İlgili Yaptığı Açıklamada, “Yeni Görevinde Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Murat Mücahit Yentür’e İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Durmuş Kahraman, Emrullah Aydın, Özcan Türkoğlu, Ahmet Yapıcı ve Medet Ekşi’ye Muvaffakiyetler Diler, Nezaketleri, İçten ve Samimi Sohbeti ve Misafirperverliği İçin Teşekkür Ederiz” İfadesini Kullandı.

reklam

YORUM YAP