reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Erzurumlular ‘Herefene’ ile Bir Araya Geldi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Erzurumlular ‘Herefene’ ile Bir Araya Geldi
reklam

Başkanlığını Mehdi Kaya’nın yürüttüğü Kaynarca Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği, geçtiğimiz Cumartesi günü Çamçeşme  Mahallesi Mavi Beyaz Düğün Salonu’nda düzenlediği ‘Herfene Gecesi’ ile büyük bir coşkuya ev sahipliği yaptı.

 Dernek Başkanı Mehdi Kaya, gündem ile ilgili genel bir değerlendirme yaptığı konuşmasında, katılımcıların tamamına teşekkür etti.

Herfene Gecesi’ne katılan AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin’e Erzurumlular yoğun ilgi gösterdi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin yaptığı konuşmasında; ” Erzurum candır, her seçimde Cumhurbaşkanımıza ve partimize büyük destek veriyorlar. İnşallah 31 Mart’ta da Pendik’te ve Büyükşehir’de güçlü bir destek vereceksiniz. Buna olan inancım tamdır. Sizler için çalışıyoruz, Pendik’imize önemli yatırımlar yapıyoruz. Şimdi Yeni İşler zamanı diyoruz. Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” sözlerine yer verdi.

Programa katılan davetliler, gecenin keyfini çıkararak, birlik ve dayanışma içerisinde güzel bir akşam geçirdi.

Programa katılan isimler arasında; Ak Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Yahya Çelik, AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı M. Enes Savaş, MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya, MHP İstanbul İl Başkan Yrd Muharrem Kır, MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Pehlivan, Pendik Halk Eğitim Müdürü Turan Genç, Kadıköy Erzurumlular Vakıf Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, Kartal Erzurumlular Vakfı Başkanı Öner Kalkan, Demokrat Parti İlçe Başkanı Mustafa Şimşek .

reklam

YORUM YAP