reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.327,83 0.862
reklam

Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yıldız, Çekmeköy’de Sedat Savaş’a Sürpriz Yaptı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yıldız, Çekmeköy’de Sedat Savaş’a Sürpriz Yaptı!
reklam

HABERMAX. İstanbul Gazeteciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız, Çekmeköy CHP Belediye Başkan Adayı Orhan Çerkez’in organize ettiği kahvaltı programında gazetecilerle bir araya

Yıldız’dan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Gazeteciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız’ın bir de sürprizi vardı. Gazeteci meslektaşı Sedat Savaş’ın doğum gününü kutlamak için aldığı yaş günü pastasını birlikte kesti. Bu durum karşısında duygulanan Sedat Savaş, “Ne diyeceğimi bilemiyorum. Beni çok mutlu ettiniz. Çok teşekkür ederim.” dedi ve pastadaki mumları üfleyerek bir yaş daha aldığını vurguladı.

Çekmeköy CHP İlçe Başkanı Melda Tanişman Tutan ve Belediye Başkan Adayı Orhan Çerkez de Sedat Savaş’ın doğum gününü kutlayarak mutluluklar diledi. Gazeteciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız da yaptığı sürprizle Sedat Savaş’ı mutlu ettiğini söyledi.

Programda Neler Konuşuldu?

Programda Orhan Çerkez, Çekmeköy için planladığı projeleri gazetecilere anlattı. Çerkez, eğitim, sağlık, ulaşım ve çevre gibi alanlarda önemli çalışmalar yapacağını söyledi.

Gazeteciler de Çerkez’e projeleriyle ilgili sorular yöneltti. Program, karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi ile sona erdi.

Renkli Görüntüler

reklam

YORUM YAP