reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Görkemli Açılış Alpi Diş Hastanesin’ den

Yayınlanma Tarihi : Google News
Görkemli Açılış Alpi Diş Hastanesin’ den
reklam

Pendik, Kaynarca, Kartal ve Tuzla olmak üzere 4 ayrı ilçede faaliyet göstermekte olan Özel Alpi Diş Hastanelerinin Kaynarca şubesinin resmi açılışı gerçekleştirildi.  MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in de katıldığı açılış töreni son yılların en görkemli organizasyonlarından biri oldu.

Yeni hastane açılışına MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in yanı sıra, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin,  MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, MHP MYK üyeleri Nevzat Ünlütürk ve Şahin Gürz, MHP İl Başkan Yardımcısı Engin Arapoğlu, MHP İlçe Başkanı Yalçın Çolak, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şirin, Çevre MHP İlçe Başkanları, STK temsilcileri, iş insanları, Pendikli muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yerel ve ulusal basın kuruluşlarının da takip ettiği açılışta misafirleri Alpi Diş Hastanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin ve kadrosu ağırladılar. Yemekli organizasyonda  tüm davetliler keyifli zaman geçirdiler.

ALPİ DİŞ AVRUPA STANDARTLARINDA

Millet Bahçesi’nin karşısındaki yeni binasında hizmet vermeye başlayan Özel Alpi Diş Hastanesi, sahip olduğu  donanımla Türkiye ve Avrupa’nın en nitelikli diş hastanelerinden birisi oldu.

Kaynarca’daki şubesini yine bu lokasyondaki Millet Bahçesi’nin karşısında inşa ettirdiği ve diş sağlığı ile ilgili hizmet vermek üzere özel olarak tasarlanmış yeni binasına taşıyan Özel Alpi Diş Hastanesi, bu alanda örnek gösterilecek ayrıcalıklı niteliklere sahip.

Teknolojinin son ürünü modern cihazlarla donatılmış hastanede 40 ayrı ünite ve tam donanımlı 2 ameliyathane mevcut. Her odada yoğun bakım ünitesi bulunuyor. Oda girişleri de kişiye özel olarak tasarlanmış.

Sadece çocuklara hizmet veren, uzman diş hekimlerinin bulunduğu Alpi Kids, 8 koltuklu bir birim olarak dikkat çeken diğer ayrıntı.

Hastanede yurt dışından gelen misafirleri ağırlamak üzere 6 ayrı özel oda da mevcut.

Pandemi şartlarına uygun olarak ‘tam steril’ bir ortamın tesis edildiği, hijyen şartlarına azami özenin gösterildiği hastanede kelimenin tam anlamıyla ‘ferahlık’ duygusu hakim.

İmplant Tedavisi, Protez Diş Tedavisi, Ortodonti, Periodontoloji, Endodonti, Çene Cerrahisi, Pedodonti Tedavisi, Estetik Diş Tedavisi, Dental Radyoloji olmak üzere A’dan Z’ye tüm branşlarda uzman hekimlerin görev yaptığı hastanede; ‘hasta memnuniyeti’ için gösterilen özel hassasiyet de kurumun misyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Özel Alpi Diş Hastaneleri’nde hastalar soru sormak ve bilgi almak için 444 96 85 no’lu telefon numarasını arayabiliyorlar.

reklam

YORUM YAP