reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu’ndan Pendik SGK’ya Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu’ndan Pendik SGK’ya Ziyaret
reklam

SGK İstanbul İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu, Kurtköy Mahallesindeki yeni hizmet binasına taşınan Pendik SGK Müdürü Gülay Toker’i makamında ziyaret etti.

Yeni hizmet binasının gezilmesinden sonra, yerel basın mensuplarının da iştirak ettiği hoş bir sohbet gerçekleşti.

Pendik SGK Müdürü Gülay Toker; “Engin bir deneyime sahip olan, hizmetleri ile bizlere ışık tutmuş Sayın İl Müdürümüz Cevheroğlu’nu ağırlamak benim için bir onurdur” dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 CEVHEROĞLU KİMDİR?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Cevheroğlu, yüksek lisansını, Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü’nde (TODAİE) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında yapmıştır. İstanbul Bakırköy Sigorta Müdürlüğü’nde memuriyete başlayan Cevheroğlu, 2004-2007 yılları arasında, Büro Memur Sen İstanbul 1 nolu Şube Denetleme Kurulu Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Daha sonra 2005-2006 yıllarında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü’nde görev yapmıştır. 2006-2009 yılları arasında, Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde Sosyal Güvenlik Kontrol Memuru ve Dernek Başkanlığı görevlerini birlikte yürüten Cevheroğlu, Sosyal Güvenlik Reformu ile birlikte sırasıyla Akyurt ve Yenimahalle Sosyal Güvenlik Merkezlerinin kurucu müdürlüğünü yapmıştır. Daha sonra sanayinin yoğun olduğu Sincan Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğüne atanan Cevheroğlu, Sosyal Güvenlik Denetmenliği kadrosunda olup aynı zamanda 2011-2013 yılları arasında Sosyal Güvenlik Denetmenleri Derneğinin Genel Başkanlığını yapmıştır. Kalkınma Bakanlığı, Onuncu Kalkınma Planı, Sosyal Güvenlik Sisteminin Sürdürülebilirliği Özel İhtisas Komisyonu üyeliğinde bulunmuştur. üyeliğinde bulunmuştur. Ankara SGK il müdürlüğü de yapan Tuncay Cevheroğlu, evli ve bir çocuk babasıdır.

reklam

YORUM YAP