reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

İSTANBUL MEDYA BAŞKANI YILDIZ’DAN ,BAŞARILARLA DOLU YILMAZ BAŞKANA KUTLAMA MESAJI..

Yayınlanma Tarihi : Google News
İSTANBUL MEDYA BAŞKANI YILDIZ’DAN ,BAŞARILARLA DOLU YILMAZ BAŞKANA KUTLAMA MESAJI..
reklam

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Başkanı seçildi. İstanbul Medya Derneği Başkanı Ali Rıza Yıldız, Yücel Yılmaz’ın TBB Başkanı seçilmesi sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İstanbul Medya Derneği Başkanı Ali Rıza Yıldız,  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve TBB Başkanı Yücel Yılmaz’ın öncelikle yakın dostu olduğuna dikkat çekti. Başkan Ali Rıza Yıldız mesajında şu ifadeleri kullandı: “Yakın dostum Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın mesleki başarılarına uzun yıllardır tanıklık ediyorum. Balıkesir’de çok başarılı projelere imza atan Başkan Yücel Yılmaz son olarak Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığına seçilerek başarılarını taçlandırmıştır. Şahsım ve İstanbul Medya ailesi olarak Başkan Yücel Yılmaz’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı Başkan Yardımcılığı ile Yönetim İçin Gelecek Paktı Elçiliği’nin ardından Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı’na seçildi. Başkan Yılmaz, koltuğu Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’den devraldı.1 – 3  

reklam

YORUM YAP