reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.327,83 0.862
reklam

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Halkla Buluşmaya Devam Ediyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Halkla Buluşmaya Devam Ediyor
reklam

Kavakpınar, Kaynarca, Fevzi Çakmak ve daha pek çok mahallede vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan; esnaf ile buluşuyor, ev ziyaretlerinde halkın taleplerini dinliyor. Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan’a İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Mithat Kabadayı ve yönetimi de eşlik ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Pendik’te yaşayan Erzurumlu ve Bayburtlu vatandaşların derneklerini ziyaret eden Süleyman Turan, bu ziyaretlere ilişkin şu paylaşımları yaptı:
“Kaynarca’da, Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nde, İlçe başkanımız Mithat Kabadayı ile birlikte komşularımızla buluştuk. Fevzi Çakmak mahallemizde oturan Erzurumlular mevcut belediyeye en çok oy veren mahallelerden biri olmalarına rağmen 20 yıldır kronikleşmiş sorunlarının yığılmasından ve bir türlü çözülmemesinden dertliler. Allah’ın izniyle bu sorunları belediye başkanı olduğumuzda biz çözeceğiz.”

“Bayburtlu komşularımızla Pendik’te olası bir depremin etkilerini ve sağlıklı kentsel dönüşüm için yaptığımız planları konuştuk. Pendik’in kentsel dönüşüm sorununu belediye başkanı olduğumuzda biz çözeceğiz.”Turan, Gümüşhaneli ve Giresunlu vatandaşları da ziyaret etti. Bu ziyaretlere ilişkin şunlar ifade edildi:
“Gümüşhane Törnük-Giresun Tirebolu derneğinde komşularımızla hasbihal ettik. Tüm Pendiklilerden duyduğumuz kentsel dönüşüm, sokakların pisliği, okul yetersizliği, güvenlik gibi dertlerden onlar da muzdarip. Kimse merak etmesin bu sorunları 31 Mart’tan sonra hep beraber çözeceğiz!”Fevzi Çakmak Mahallesi’nde kurulan Cuma Pazarı’na da uğrayan Turan, burada hem pazarcılarla hem de vatandaşlarla sohbet etti. Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, buradaki görüşmlerine dair şunları söyledi:
“Cuma çıkışı vatandaşlarımızla ve camii cemaatine hayırlı cumalar dileğinde bulunduk. Fevzi Çakmak Mahallemiz’de kurulan cuma pazarında komşularımızla buluştuk. Esnaflar, ‘Eskiden burada adım atılacak yer olmazdı, şimdi insan geçmiyor.’ diye dert yandılar. 31 Mart’tan sonra Pendik’e özel geliştirdiğimiz tarım politikası ile pazarcı esnafımıza nefes aldıracağız.”

Kavakpınar Mahallesi’nde bir aileye misafir de olan Süleyman Turan, o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Kaynak: PendikliTV

reklam

YORUM YAP