reklam
reklam
DOLAR 32,6378 % 1.12
EURO 34,8816 % -0.07
STERLIN 41,4325 % 0.45
FRANG 36,5956 % 1.33
ALTIN 2.446,00 % 2,30
BITCOIN 67.092,13 -1.044
reklam

KADIN HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ KATLEDİLEN KADINLARIN GÖZÜ YAŞLI AİLELERİNİ YARGILAMA AŞAMASINDA DA YALNIZ BIRAKMIYOR

Yayınlanma Tarihi : Google News
KADIN HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ KATLEDİLEN KADINLARIN GÖZÜ YAŞLI AİLELERİNİ YARGILAMA AŞAMASINDA DA YALNIZ BIRAKMIYOR
reklam

Haklarını Koruma Derneği Genel Başkanı Av. Hilal Gültepe Öztürk yaptığı açıklamada; “Katledilen kadınların katillerinin kabusu olmak için elimizden gelen gayreti sarfetmeye devam edeceğiz” dedi.

İntihar etti denilen 3 çocuk annesi Ceylan Kılıç’ın ölümünde eşine müebbet hapis cezası Doğan Haber Ajansının haberi üzerine ulaştığımız Kadın Haklarını Koruma Derneği Genel Başkanı Av. Hilal Gültepe Öztürk açıklamasında;

“Dernek olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Katledilen kadınların katillerinin kabusu olmak için elimizden gelen gayreti sarfetmeye devam edeceğiz. Bu bizim için topluma karşı bir görev ama aynı zamanda kusursuz cinayetin mümkün olmadığını bir kez daha ortaya çıkaran gelişmiş teknolojinin tüm imkanlarını seferber eden balistik uzmanlarına adli tıp uzmanlarına teşekkür ediyoruz. Mahkeme heyeti olayı tüm hatları ile en ince ayrıntısına kadar ele aldı. Her ayrıntıyı göz önünde bulundurdu. Olayın intihar süsü verilmeye çalışılan cinayet olduğu ortaya çıkarıldı. Karardaki indirim gerekçesine katılmadığımız için bu yönden istinaf ettik.” ifadelerini kullandı.

reklam

YORUM YAP