reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

KARTAL BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN YOĞUN MESAİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
KARTAL BELEDİYESİ EKİPLERİNDEN YOĞUN MESAİ
reklam
Kartal’ın 20 mahallesinde gerçekleştirilen geniş kapsamlı temizlik, yol bakım-onarım, çevre düzenlemesi ve bilgilendirme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. ‘Pırıl Pırıl Kartal’ sloganıyla yapılan çalışmalar kapsamında geçtiğimiz gün Topselvi Mahallesi’nde yürütülen çalışmalar, bu kez Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleştirildi. 

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de gün boyu çalışmaları takip ederek bilgi aldı, ekiplerden bilgi aldı, Cumhuriyet Mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Kartal’ın 20 mahallesinde geniş kapsamlı olarak yürütülecek çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Başkan Yüksel, Kartallı komşularının istek ve taleplerini Komşu İletişim Merkezi yoluyla iletebileceklerini de vurguladı. Gelen taleplerin en kısa sürede karşılanacağını ifade ederek, bölgedeki esnafın talep ve isteklerini dinledi. Kartallı komşularıyla sohbet eden Başkan Yüksel, onların isteklerini de tek tek not ederek, ekip arkadaşlarına çalışmaları için teşekkür etti.

Kartal’ın 20 Mahallesinde Çalışmalar Sürdürülecek
Kartal Cumhuriyet Mahallesi Yüzyıl Caddesi’nde sabah 6.00’da başlayan çalışmalar ile süpürme, yıkama ve dezenfekte faaliyetleri Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince başlatıldı. Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün ilaçlama çalışmaları ile sürdürüldü. Bölgedeki parklarda ot biçme, yıkama ve çevre düzenleme işlerini Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yol bakım, onarım, kaldırım ve asfaltlama işlemleri ise Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Çevre bilinci ve sıfır atık projeleri hakkındaki bilgilendirme çalışmaları İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü ekipleri tarafından yapıldı. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü vatandaşlara yönelik sabah sporu etkinliği düzenlerken, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ise grafiti çalışması yaptı. ‘Pırıl Pırıl Kartal’ sloganıyla Kartal’ın 20 mahallesinde çalışmalar sürdürülecek.
reklam

YORUM YAP