reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Kas-Der Pendik’te Başkan yine Demircan

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kas-Der Pendik’te Başkan yine Demircan
reklam

Kastamonulular Dayanışma Derneği (Kasder) Pendik Şubesi’nde altıncı kez genel kurul heyecanı yaşandı. 27 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen genel kurulda mevcut başkan Mercan Hüseyin Demircan yeniden başkanlığa seçildi.

Pendik’teki faaliyetlerine 2007 yılında başlayan Kastamonulular Dayanışma Derneği yaklaşık 30 bin hemşehrisinin birlikteliği ve kalkınması odağında faaliyetlerine devam ediyor.  2019 yılında Kavakpınar Mahallesi’nde hizmete giren dört katlı dernek binası sayesinde üyeleriyle daha güçlü bir iletişim kurma imkanı yakalayan kuruluş toplantı, kurul, eğitim ve programlarını da aynı mekanda sürdürüyor.

Ramazan ayında kumanya dağıtımı, köy okullarına kışlık kıyafet yardımı, taziye hizmetleri vb. birçok alanda hemşehrilerine katkı sunan dernek yeni dönemde de faaliyetlerini arttırarak sürdürmeyi amaçlıyor. İkinci kez tüm üyelerin oybirliğiyle başkanlığa seçilen Mercan Hüseyin Demircan kendisine güvenen ve bu göreve ikinci kez layık gören tüm delege ve üyelere şükranlarını sundu. 

reklam

YORUM YAP