reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.359,99 0.011
reklam

Kaymakam Dr. Hülya Kaya’dan Covid -19 Denetimi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kaymakam Dr. Hülya Kaya’dan  Covid -19 Denetimi
reklam

Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya, Pendik İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur ve İlçe Sağlık görevlileriyle birlikte Pendik Marina’da Covid-19 denetimlerini gerçekleştirdi.

Kaya denetimler kapsamında Pendik Marina bölgesinde hizmet veren tüm işletmeleri yerinde ziyaret ederek denetledi.

Pendik Marina’da gerçekleşen denetimlerden sonra basına açıklama yapan Dr. Hülya Kaya Pendik’te tüm işletmelerin kurallara uyduğunu belirterek işletme sahiplerine teşekkür etti.

Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya; ” Pandemi döneminde kapalı kalan işletmeler yaşadıkları  kayıpları hızlı bir şekilde geri kazanmasını istiyoruz. Ancak bu süreçte önlemlere dikkat edilmeli. Her müşterinin HES kodunun kontrolünün yapılması, masa düzenlerinin eskisine göre yüzde 50 azaltılması, hijyen koşullarına uyması gerekiyor. Bu noktada biz işletmecilerimize gereken uyarıları yapıyoruz.Onlar da bizleri anlayışlı bir şekilde karşıladılar.Bazı işletmelerimiz zaten bu noktada çok hassaslar gereken önlemlerini almışlar. Bazı işletmelerde ise bir kaç eksiklikler var. Bunlar da en kısa zamanda tamamlanacak. Bundan sonraki denetimlerimizde daha iyi bir noktada kendilerini göreceğiz.Ben Pendik’li hemşerilerimize anlayışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte bizlere çok destek oldular” dedi.

reklam

YORUM YAP