reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.327,83 0.862
reklam

KAYMAKAM YILDIZ ÖZEL BAYRAMLAR KOLEJİ OKULLARINI ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
KAYMAKAM YILDIZ ÖZEL BAYRAMLAR KOLEJİ OKULLARINI ZİYARET ETTİ
reklam

Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız Özel Bayramlar Kolejini giderek ilk ve ortaokulunu, liseyi ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

 Bayramlar Koleji Okullarını ziyaret eden Kaymakam Yıldız ilk olarak okul müdürü Mehmet Otlu’dan okulun durumu ve öğrenciler hakkında bilgi aldı. Okulun bölümleri ile ilgili de bilgi alan Kaymakam Bayramlar Kolejini; okulda bulunan zeka atölyesi, görsel sanatlar atölyesi, teknoloji tasarım atölyesi, zarafet atölyesi, okul yemek hanesi, ve okul spor salonu alanlarını gezerek incelemelerde bulundu. Devamında öğrencilerin bilgisayar sınıfı ve spor salonu alanlarını ziyaret eden Kaymakam Yıldız ders etkinliklerini izleyerek öğrencilere başarılar diledi.

Daha sonra Ortaokul sınıflarıyla bir araya gelen Kaymakam Yıldız öğrencilerle lise sınavları ve hedefledikleri liseler hakkında sohbet ederek ‘’ Sınavları bir fırsat ve imkan olarak görmelisiniz. Elinizden gelenin en iyisini yaparak başarıya ulaşabilirsiniz. Akademik başarınızın yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlara da yönelmeyi ihmal etmemelisiniz. Hepinize sınavlarınızda başarılar diliyorum’’ dedi. Ortaokul sınıflarının ardından Bayramlar Koleji ilkokulu öğrencilerini de ziyaret eden Kaymakam Yıldız 1. Sınıflarla bir araya gelerek öğrencilerin okuma etkinliklerini izledi. Öğrencilere Okuma yazmayı öğrendikten sonra kitap okumayı alışkanlık haline getirmelerini söyleyen Kaymakam Yıldız ‘’ Kitap sizin en güzel dostunuz olacak, okumayı öğrenmişiniz mutlaka kitap okumayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Hepinize başarılar diliyorum’’ dedi.

 Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmenlerle toplantı yapan Kaymakam Yıldız onlarla konuşarak ‘’ Değerli öğretmenler özel okul yada devlet okulu ayrımı yapmaksızın tüm okullarımızı ziyaret etmeye çalışıyoruz. Amacımız bütün okullara ve öğrencilerimize destek olmak. Hangi okulumuzda olursa olsun yakalanan herhangi bir başarı sadece o okulu değil tüm Pendik’imizin eğitim anlamında ileriye götürüyor. Bu anlamda da biz tüm okullarımıza eşit şartlarda yaklaşıp destek veriyoruz. Bugünde okulunuza gelerek sizleri ziyaret ettik. Okul alanlarını gezdik ve inceledik. Öğrencilerimizin akademik anlamda başarı sağlamalarını her zaman istiyoruz. Bunun yanında sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlara da yönelmelerini istiyor ve destekliyoruz. Öğrencilerimiz için yaptığınız tüm proje ve çalışmaları bundan önce olduğu gibi bundan sonra da desteklemeye hazırız. Emek ve çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kaymakam Yıldız’a ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz,  Bayramlar Kolejini okul müdürü Mehmet Otlu ve Öğretmenler eşlik etti.

reklam

YORUM YAP