reklam

reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

‘Kentin Sesi’ Avdagiç Oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
‘Kentin Sesi’ Avdagiç Oldu
reklam

Kentin sesi programının konuğu İTO Başkanı Şekib Avdagiç ile gerçekleştirilen söyleşi büyük keyif verdi. Avdagiç; “ burası benim köyüm. O yüzden ben de sizden keyif alıyorum” dedi.

PESİAD, Pendik  Kent Konseyi ve Pendik Belediyesi işbirliği ile hazırlanan ‘Kentin Sesi’ programının Mart ayı konuğu İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç oldu.

Moderatörlüğünü TRT İstanbul Radyo Ses Sanatçısı Melda Kuyucu Kılıç’ın yaptığı söyleşi, PEFHEM Türk Sanat Müziği Korosu’nun müzik dinletisi ile de renklendirildi.

Bir Pendikli ve Pendik Lisesi mezunu olan İTO Başkanı Şekib Avdagiç (aynı zamanda Dünya Kültür Başkenti İstanbul Projesi’nin de başkanlığını yaptı) söyleşideki samimi, içten ve doğal tavrı ile kendisini dinleyenlere büyük keyif verdi.

Görevde bulunduğu süre. içerisinde sayısız hizmet gerçekleştirmiş olan Avdagiç  söyleşide; çocukluğu, gençliği, meslek hayatı, ailesi, hobileri, sosyal – kültürel ve politik ilişkileri olmak üzere birçok  konuda çarpıcı bilgiler aktardı.

Programın moderatörlüğünü yapan Melda Kuyucu Kılıç’ın da son derece başarılı performansı sonucu yaklaşık 2 saat süren söyleşi şiir tadında aktı geçti.

Programın finalinde dostları, Belediye Başkanı Ahmet cin, PESİAD Başkanı Kadir Bayram, Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz da sahneye davet edilerek birer cümle ile Avdagiç hakkındaki düşüncelerini dile getirdiler.

Programa renk katan ayrıntılardan biri de PEFHEM Başkanı Serdar Özalkak oldu. Özalkak  yorumladığı ‘Her Şey Basittir Dünyada’ şiiri ile hem program konuğu Avdagiç’ten  hem de davetlilerden büyük alkış aldı.

reklam

YORUM YAP